Content marketing & copywriting

Content marketing header

S dobře napsanými texty vás klienti, partneři i zaměstnanci lépe poznají.
Zjistí víc o vašich produktech, ideálech i o tom, kdo vlastně jste.

Obsahová strategie

Obsahová strategie

Mít strategii se vyplatí. Pokud chcete, aby vaše firemní komunikace dávala smysl, potřebujete obsahovou strategii. Kvalitně zpracovaná strategie dokáže srozumitelně vysvětlit váš byznys a podpořit jeho propagaci. Rádi pro vás připravíme komunikační plán, díky kterému každý rychle pochopí, kdo jste, co děláte a jak důležité to je.

Nejdříve analyzujeme stávající situaci. Poznáme vás, vaše produkty i vaše zákazníky. Zaměříme se i na vaši konkurenci. Pak navrhneme obsahovou strategii, která pamatuje na všechny komunikační kanály. Cílem našich průzkumů a doporučení bude to, aby veškerá vaše komunikace byla snadno uchopitelná jak pro vás, tak pro vaše klienty. Na konci spolupráce získáte ucelený návod, kdy, kde a jak mluvit o sobě a svých službách.

Firemní časopis

Firemní časopis

Firemní časopis je skvělý způsob, jak nabídnout lidem něco navíc. Na základě vašich potřeb připravíme firemní časopis i jiné tištěné materiály, a to od grafického návrhu přes texty až po samotný tisk. Pamatujeme přitom na způsob, jakým jazykem vaše firma mluví, i na váš byznys a jeho hlavní cíle.

O firemní časopis se postaráme od analýzy po expedici. Vymyslíme obsah, napíšeme texty, zajistíme korektury, připravíme grafické podklady, vytiskneme ho a pomůžeme s propagací. Víme přitom, že časopis musí pobavit, poučit i prodat. A mluvit vaším jazykem. Obdržíte od nás kompletní materiál, který splňuje vše, co má.

Copywriting a SEO

Copywriting a SEO

Při textování je nejdůležitější se správně vyjádřit. Dobře napsaný text je stručný, jasný, čtivý a myslí na SEO a marketingové nebo PR cíle. Proto u copywritingu dbáme jak na atraktivitu textu, tak i na dostatek klíčových slov a jejich správné umístění. Zkrátka, rádi pro vás vymyslíme a napíšeme texty všeho druhu.

U větších projektů nejdříve zpracujeme základní analýzu klíčových slov. S ohledem na její výstupy napíšeme texty pro vaše online materiály (web, firemní blog nebo třeba e-book). Protože je v našem týmu řada novinářů, rádi vám připravíme i tiskové zprávy a články do časopisů. Naše marketingové oddělení se vám také může postarat o návrhy claimů, reklamních letáků či katalogů.

Online magazín

Online magazín

Pokud chcete svým klientům, partnerům či zaměstnancům nabídnout něco nového, publikujte a blogujte online. Internet je ideálním místem, kde můžete pravidelně psát o tom, kdo jste a co děláte. Zpracujeme pro vás novinky a seriály se čtivými texty a poutavou grafikou. Budete-li chtít, pomůžeme vám také se šířením a propagací příspěvků. 

Na začátku nám popíšete své představy a cíl, s jakým se do tvorby magazínu pouštíme. My zajistíme zbytek – navrhneme a zpracujeme poutavý obsah, napíšeme texty a vymyslíme grafiku. Články za vás publikujeme na webu a budete-li chtít, navrhneme vám propagační kampaň, která váš obsah doručí většímu počtu čtenářů.

Content marketing řešíme systematicky

Naše spolupráce má řád. Nejdříve vás poznáme tak, že analyzujeme vaše potřeby, cíle a rozpočet. Pak navrhneme nejlepší řešení a pustíme se do realizace. Jakmile je hotovo, předáme vám výsledek.

  • Analýza
  • Návrh
  • Realizace
  • Předání
A máme spokojené klienty
E.on reference Lesensky.cz
Ikea reference Lesensky.cz
Invia reference Lesensky.cz
Zetor reference Lesensky.cz

Za naše ceny se nestydíme

Zvolte svůj měsíční rozpočet a my vám ukážeme, jaké služby vám za něj můžeme v obsahovém marketingu nabídnout.

3 000 Kč

Rozpočet je moc malý, dobrou radu vám ale dáme zdarma. Agenturní práci za tuto částku nepořídíte, naši pomoc ale můžete mít i tak. PR a marketing totiž školíme v PR Akademii. Investujte chytře – do vzdělání a do sebe.

0
5 000 Kč

Pro malé zakázky. Za tuto cenu u nás pořídíte odbornou konzultaci nebo základní copywriting – například článek na blog či malý leták včetně grafiky.

0
15 000 Kč

Dobrý start. S tímto budgetem vám budeme pravidelně psát blog či magazín. Nebo se budeme starat o přípravu a odeslání jednoho newsletteru měsíčně.

1
30 000 Kč

Zlatá střední cesta. Ideální rozpočet pro desetistránkový firemní časopis. Nebo pro pravidelnou péči o váš blog i newsletter dohromady.

0
50 000 Kč

Šikovný rozpočet pro content marketing pěkně od podlahy. Za tuto cenu vám zpracujeme obsahovou strategii, s níž budete vědět, co, jak, kdy a proč vlastně psát.

0
100 000 Kč

Opravdu? Pokud to s content marketingem myslíte tak vážně, má smysl jej úzce provázat s ostatními nástroji v rámci ucelené strategie. Ta se jmenuje PR 360 a vše o ní najdete zde.

0

Pojďte do toho s námi!

Cítíte, že content marketing je přesně to, co váš byznys popostrčí k lepším výsledkům? Máme za sebou stovky projektů pro menší klienty i velké korporace. Jsme sehraný tým a moc dobře víme, že víc hlav víc ví. Své zkušenosti teď nabízíme i vám.

Kontaktujte nás

Content marketing

Content marketing je jen začátek

Po 9 letech v oboru a 300+ projektech víme, že o kampaních se vyplatí přemýšlet s nadhledem. Proto propojujeme jednotlivé PR a marketingové taktiky do komplexnější strategie PR 360. Přečtete si o ní více zde.

Kontaktní formulář

Pokud potřebujete cokoliv vědět, napište nám. Můžete se zeptat na naše služby a nabídku nebo jen tak zanechat jakýkoliv vzkaz.