Novinky

Náš projekt PRgang, který je určen vysokoškolským studentům PR a marketingu, se ve svém třetím semestru zaměří na pomoc neziskovému sektoru. Mladí lidé si tak opět vyzkouší přípravu komunikačních strategií či realizaci marketingových výzkumů pro reálné zadavatele. Novinkou studentské agentury pro letošní rok jsou přednášky špičkových odborníků z praxe šité studentům na...

Tématem prvního ročníku Ecommerce Expo byla expanze do zahraničí. Tohle jsou nejzajímavější poznatky, které si naše markeťačky Míša Kurtaničová a Terka Ticháčková z příspěvků řečníků odnesly. 

Předposlední lednový den jsme zavítali na veletrh a konferenci Ecommerce Expo, která kromě tipů a triků, jak na expanzi do zahraničí, představila i řadu užitečných online nástrojů. Navíc propojila vlastníky e-shopů se zástupci agentur a umožnila navázat řadu zajímavých spoluprací. Za agenturu jsme v prostorách výstaviště za jeden den stihli zastat hned tři role: byli jsme...

Od ledna jsme oficiálně vstoupili do Asociace PR agentur (APRA). Stáváme se tak jediným mimopražským členem této organizace. Zapojením do APRA využijeme k šíření povědomí o konceptu PR 360®, díky kterému jednoduše a srozumitelně propojujeme moderní PR s marketingem. V asociaci chceme také podpořit naše vzdělávací projekty PR Gang a PR Akademie.

I v zimě si návštěvníci Aqualandu Moravia počtou v magazínu z naší dílny. Stejně jako každý rok  se o kompletní obsahovou a grafickou podobu časopisu postaral náš PR a marketingový tým.

Agenturní aktuality

Naše agentura má novou posilu v PR týmu – pětadvacetiletou absolventku Univerzity Palackého a Ostravačku Evu Pětvalskou. K PR a marketingu přičichla už během studií, v inspirativním prostředí naší agentury teď chce své zkušenosti rozšířit. Milovnice kávy a černého piva nám bude platnou posilou nejen v PR, ale i v mimopracovních aktivitách.

Náš PR tým se rozrostl o dalšího staronového člena a agentura zároveň o novou pobočku. Čerstvou posilou Lesensky.cz je totiž Monika Hořínková, která se s oborem PR kdysi „seznámila“ právě u nás. Po několikaleté odmlce se nyní vrací a vezme si na starost vedení nové agenturní divize v Praze.

Po marketingovém týmu se nového kolegy dočkalo i naše PR oddělení. Čersvou posilou je Lukáš Pololáník, bývalý šéfredaktor Finance.cz. V agentuře se bude věnovat PR aktivitám klientů z oblasti financí, ekonomiky a podnikání, ale i rozvoji některých webových projektů.

Od copywritingu, kterému se věnovala při studiu vysoké školy, se dostala až k marketingu, jemuž se nakonec rozhodla oddat naplno. Vyzkoušela si práci v agentuře i v inhouse týmu malého brněnského e-shopu. Nakonec se rozhodla pro agenturu a my jsme šťastní, že její kroky vedly právě k nám. Seznamte se s Míšou – naší novou marketingovou specialistkou.

S radostí hlásíme nový přírůstek do našeho PR týmu. Čerstvou posilou je Martin Svoboda, kterému PR branže učarovala už v dobách studia žurnalistiky. Do vod public relations se nakonec ponořil naplno a nyní doplaval až do týmu Petra Lesenského. Nový kolega do našeho týmu zapadl s chutí a na první klapku – je totiž hrdý brněnský patriot, má rád vaření a nepohrdne dobrým...

Případové studie

Ve finančním zpravodajství patří hypotéky mezi mediální stálice a témata s vysokou PR konkurencí. Při komunikaci této oblasti je proto nezbytné správné načasování tématu a důkladný vhled do oboru. Přesně tyto dvě ingredience se nám podařilo skloubit při přípravě public relations pro našeho klienta Gepard Finance. Díky správnému timingu a detailní práci s daty jsme pro něj...

Více než 2 600 zmínek v tuzemských médiích a ke 250 zveřejněným tiskovým zprávám, komentářům, avízům a dalším materiálům. Tak se dají v číslech shrnout bezmála čtyři roky spolupráce naší agentury s energetickou společností E.ON. Od prvotní komunikace témat spojených s CNG jsme za tu dobu rozšířili spolupráci k pokrytí všech PR aktivit produktů a služeb společnosti a PR...

V Lesensky.cz věříme, že PR a marketing nejlépe fungují ve vzájemné synergii a že každá propagace musí mít svou logiku a posloupnost. Když nám přišla poptávka na pomoc se zviditelněním IT firmy Comimpex, nabídli jsme jí kromě tradiční dvojice PR & marketing i analýzu pozice na trhu ve vztahu ke konkurenci.

Společnost E.ON, která patří k našim stálým klientům, v úterý 20. června představila nominované projekty 9. ročníku prestižní ekologické soutěže E.ON Energy Globe. Na oznámení finalistů, kteří se v následujících měsících utkají v několika kategoriích o hlasy veřejnosti i odborné poroty, jsme proto nemohli chybět ani my. Na akci se podařilo přilákat téměř 40 novinářů.

Novinky

Chcete s námi spolupracovat?

Chcete s námi dělat stejně skvělé projekty? Nebo se k nám přidat do týmu? Pošlete nám vzkaz a dáme hlavy dohromady.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Pokud potřebujete cokoliv vědět, napište nám. Můžete se zeptat na naše služby a nabídku nebo jen tak zanechat jakýkoliv vzkaz.