Novinky

Tématem prvního ročníku Ecommerce Expo byla expanze do zahraničí. Tohle jsou nejzajímavější poznatky, které si naše markeťačky Míša Kurtaničová a Terka Ticháčková z příspěvků řečníků odnesly. 

Předposlední lednový den jsme zavítali na veletrh a konferenci Ecommerce Expo, která kromě tipů a triků, jak na expanzi do zahraničí, představila i řadu užitečných online nástrojů. Navíc propojila vlastníky e-shopů se zástupci agentur a umožnila navázat řadu zajímavých spoluprací. Za agenturu jsme v prostorách výstaviště za jeden den stihli zastat hned tři role: byli jsme...

Od ledna jsme oficiálně vstoupili do Asociace PR agentur (APRA). Stáváme se tak jediným mimopražským členem této organizace. Zapojením do APRA využijeme k šíření povědomí o konceptu PR 360®, díky kterému jednoduše a srozumitelně propojujeme moderní PR s marketingem. V asociaci chceme také podpořit naše vzdělávací projekty PR Gang a PR Akademie.

I v zimě si návštěvníci Aqualandu Moravia počtou v magazínu z naší dílny. Stejně jako každý rok  se o kompletní obsahovou a grafickou podobu časopisu postaral náš PR a marketingový tým.

Do seznamu toho, co jsme v roce 2017 zvládli, přibyla i organizace prezidentské debaty. Tu v Praze pořádali autoři online volební hry Prezident 21, kterým pomáháme s medializací této originální webové platformy. Událost měla velký úspěch, ukázal se na ní dokonce i Tonda Blaník.

Agenturní aktuality

Naše agentura má novou posilu v PR týmu – pětadvacetiletou absolventku Univerzity Palackého a Ostravačku Evu Pětvalskou. K PR a marketingu přičichla už během studií, v inspirativním prostředí naší agentury teď chce své zkušenosti rozšířit. Milovnice kávy a černého piva nám bude platnou posilou nejen v PR, ale i v mimopracovních aktivitách.

Náš PR tým se rozrostl o dalšího staronového člena a agentura zároveň o novou pobočku. Čerstvou posilou Lesensky.cz je totiž Monika Hořínková, která se s oborem PR kdysi „seznámila“ právě u nás. Po několikaleté odmlce se nyní vrací a vezme si na starost vedení nové agenturní divize v Praze.

Po marketingovém týmu se nového kolegy dočkalo i naše PR oddělení. Čersvou posilou je Lukáš Pololáník, bývalý šéfredaktor Finance.cz. V agentuře se bude věnovat PR aktivitám klientů z oblasti financí, ekonomiky a podnikání, ale i rozvoji některých webových projektů.

Od copywritingu, kterému se věnovala při studiu vysoké školy, se dostala až k marketingu, jemuž se nakonec rozhodla oddat naplno. Vyzkoušela si práci v agentuře i v inhouse týmu malého brněnského e-shopu. Nakonec se rozhodla pro agenturu a my jsme šťastní, že její kroky vedly právě k nám. Seznamte se s Míšou – naší novou marketingovou specialistkou.

S radostí hlásíme nový přírůstek do našeho PR týmu. Čerstvou posilou je Martin Svoboda, kterému PR branže učarovala už v dobách studia žurnalistiky. Do vod public relations se nakonec ponořil naplno a nyní doplaval až do týmu Petra Lesenského. Nový kolega do našeho týmu zapadl s chutí a na první klapku – je totiž hrdý brněnský patriot, má rád vaření a nepohrdne dobrým...

Případové studie

Více než 2 600 zmínek v tuzemských médiích a ke 250 zveřejněným tiskovým zprávám, komentářům, avízům a dalším materiálům. Tak se dají v číslech shrnout bezmála čtyři roky spolupráce naší agentury s energetickou společností E.ON. Od prvotní komunikace témat spojených s CNG jsme za tu dobu rozšířili spolupráci k pokrytí všech PR aktivit produktů a služeb společnosti a PR...

V Lesensky.cz věříme, že PR a marketing nejlépe fungují ve vzájemné synergii a že každá propagace musí mít svou logiku a posloupnost. Když nám přišla poptávka na pomoc se zviditelněním IT firmy Comimpex, nabídli jsme jí kromě tradiční dvojice PR & marketing i analýzu pozice na trhu ve vztahu ke konkurenci.

Společnost E.ON, která patří k našim stálým klientům, v úterý 20. června představila nominované projekty 9. ročníku prestižní ekologické soutěže E.ON Energy Globe. Na oznámení finalistů, kteří se v následujících měsících utkají v několika kategoriích o hlasy veřejnosti i odborné poroty, jsme proto nemohli chybět ani my. Na akci se podařilo přilákat téměř 40 novinářů.

Novinky

Chcete s námi spolupracovat?

Chcete s námi dělat stejně skvělé projekty? Nebo se k nám přidat do týmu? Pošlete nám vzkaz a dáme hlavy dohromady.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Pokud potřebujete cokoliv vědět, napište nám. Můžete se zeptat na naše služby a nabídku nebo jen tak zanechat jakýkoliv vzkaz.