Marketingové analýzy & online reklama

Online marketing Header

Většina vašich potenciálních klientů brouzdá denně na internetu. S online marketingem je lépe poznáte a snáze jim nabídnete vaše produkty i firemní příběh.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov

S analýzou klíčových slov zjistíte, jaká slova lidé hledají na Seznamu či Googlu, když shánějí služby podobné těm vašim. Analýza je základním stavebním kamenem optimalizace webových stránek pro vyhledávače. Díky ní budete moci upravit váš web tak, aby se ve výsledcích dotazů zobrazoval na předních místech. Výstupy z analýzy vám také pomohou pochopit vaše klienty a přinesou tipy pro obsah a reklamu.

Nejdříve se vás zeptáme, k čemu analýzu potřebujete. Poté vám navrhneme, zda ji zaměřit na SEO, zlepšení obsahu, reklamy či struktury vašeho webu. Pomocí online nástrojů pak získáme a protřídíme vyhledávací dotazy. Výstupem analýzy je seznam relevantních slov včetně četnosti jejich vyhledávání a doporučení, jak s nimi pracovat, pokud chcete svůj web zatraktivnit pro lidi i pro vyhledávače.

Marketingová analýza

Marketingová analýza

Pokud se chcete pohnout z místa, potřebujete vědět, kde se nacházíte a jak funguje svět kolem vás. Ve světě byznysu vám s orientací na trhu pomůže naše marketingová analýza. V té podrobně zmapujeme silné a slabé stránky vaší byznysové strategie, potenciální komunikační kanály i aktivity vaší konkurence. V dokumentu najdete také doporučení, jak získané poznatky využít v online i offline marketingu.

Marketingovou analýzu zahájíme setkáním, na kterém se seznámíme s vaší firmou i tím, co vás v marketingu trápí. Poté prozkoumáme váš web, klienty, PR i marketing a tyto aktivity porovnáme s konkurencí. Na základě zjištěných dat pro vás stanovíme nejvhodnější marketingové nástroje a propojíme je v ucelenou marketingovou strategii. Výstupem naší práce je dokument a workshop, kde vám odprezentujeme naše poznatky a doporučený marketingový plán i rozpočet na 12 měsíců.

PPC kampaně a remarketing na Googlu

PPC kampaně a remarketing na Googlu

Dobře nastavené Google kampaně vám pomohou posílit značku a podpořit prodeje. Nastavíme vám výkonnostní kampaně tak, aby na vaše stránky přiváděly relevantní klienty a generovaly co největší zisk s co nejmenší investicí. Kampaně můžeme zacílit též na podporu značky a lépe zak vaše klienty seznámit s tím, kdo jste a co děláte.

Nejdříve analyzujeme publikum, vytipujeme potenciální zákazníky a zhodnotíme vaše cíle. Jakmile vás poznáme, navrhneme vhodnou PPC strategii. Poté připravíme potřebné texty, grafiku a nastavíme kampaně tak, aby přinášely zisk nebo šířily jméno vaší firmy. Kampaně budeme pravidelně sledovat a optimalizovat s ohledem na klíčová slova i změny na trhu. Na konci každého měsíce od nás dostanete report s vyhodnocením výsledků reklam a návrhy na další období.

PPC kampaně a remarketing na Seznamu

PPC kampaně a remarketing na Seznamu

Stejně jako PPC kampaně na Googlu, i ty na Seznamu vyžadují zkušenost, odborné know-how a znalost cílové skupiny. Naši specialisté se vám postarají o nastavení a optimalizaci reklam na Seznamu. V českém vyhledávači vám najdeme relevantní zákazníky, které nasměrujeme k nákupu vašich produktů a poznání vaší značky.

Nejdříve zanalyzujeme publikum, vytipujeme potenciální zákazníky a zhodnotíme vaše cíle. Jakmile vás poznáme, navrhneme vhodnou PPC strategii. Poté připravíme text a lákavou grafiku a vše nasadíme do reklamního systému Sklik tak, aby kampaně přinášely zisk nebo šířily jméno vaší firmy. Na průběh kampaní budeme pravidelně dohlížet a ladit je s ohledem na klíčová slova i změny na trhu. Na konci každého měsíce od nás dostanete report s vyhodnocením výsledků reklam a návrhy na další období.

Kampaně na Facebooku

Facebook kampaně

Téměř 5 milionů Čechů používá Facebook. Tato sociální síť ví o svých uživatelích první poslední a data, která shromažďuje, dává k dispozici inzerentům. Díky tomu dokážeme zacílit na zákazníky s konkrétními zájmy či potřebami a efektivně mezi nimi rozšířit povědomí o vašich službách a značce. Při inzerci na Facebooku se vám postaráme o vše od návrhu strategie po optimalizaci reklam.

Pro začátek zjistíme, co chcete na Facebooku propagovat. Zaměříme se také na to, kdo jsou vaši zákazníci a co je vhodné jim nabídnout. Poté zvolíme tón komunikace, připravíme textovou část a grafiku a reklamy nasadíme do inzertního systému. V průběhu pravidelných i jednorázových kampaní dohlédneme, aby vše fungovalo, jak má. Reklamy budeme také pravidelně optimalizovat tak, aby zaujaly správné lidi a čerpaly rozumný rozpočet. Na konci každého měsíce vám pošleme report s přehledem kampaní a návrhy na další období.

Online marketing řešíme systematicky

Naše spolupráce má řád. Nejdříve vás poznáme tak, že analyzujeme vaše potřeby, cíle a rozpočet. Pak vám navrhneme tu nejvhodnější strategii a pustíme se do práce. Kampaně a výsledky budeme pravidelně hodnotit a vylepšovat je tak, aby fungovaly co nejlépe.

  • Analýza
  • Návrh
  • Realizace
  • Optimalizace
A máme spokojené klienty
E.on reference Lesensky.cz
Invia reference Lesensky.cz
Ikea reference Lesensky.cz
Zetor reference Lesensky.cz

Za naše ceny se nestydíme

Zvolte svůj měsíční rozpočet a my vám ukážeme, jaké služby vám můžeme v online marketingu nabídnout. Uvedené ceny jsou za naše služby, tedy za správu a optimalizaci kampaní, a nezahrnují inzertní kredit.

3 000 Kč

Rozpočet je moc malý, dobrou radu vám ale dáme zdarma. Online kampaně za tuto částku nepořídíte, naši pomoc ale můžete mít i tak. PR a marketing totiž školíme v PR Akademii. Investujte chytře – do vzdělání a do sebe.

0
15 000 Kč

Pro opatrný začátek. Za tuto cenu u nás pořídíte nastavení a správu menší kampaně na Googlu nebo Skliku či Facebooku. Pokud jste v marketingu nováčci, je to ideální test efektu PPC reklam.

0
20 000 Kč

Analýza pro základní přehled. S tímto budgetem vám zpracujeme menší analýzu klíčových slov.

1
30 000 Kč

Inzerujte v dvojkombinaci. Ideální rozpočet pro kombinaci základních kampaní v dvojbalíčku Google+Sklik nebo Google+Facebook.

0
50 000 Kč

Zásah, potopená. S tímto rozpočtem vyplujeme s vaší reklamou na Facebook, Google i Seznam. Oslovíte velkou část relevantních zákazníků, kteří jsou na internetu.

0
100 000 Kč

Strategie a plán na zářné zítřky. Dostatečný budget na hloubkovou marketingovou analýzu, ze které vám sestavíme individuální plán marketingových nástrojů a rozpočet na celý rok.

0
200 000 Kč

Velká nádhera. S online kampaněmi míříte vysoko. S tímto rozpočtem je rádi doplníme o PR a inzerci a propojíme do strategie PR 360. Více se o ní dozvíte zde.

0

Pojďte do toho s námi!

Cítíte, že online marketing je přesně to, co váš byznys popostrčí k lepším výsledkům? Ozvěte se nám. Máme za sebou desítky projektů pro menší klienty i velké korporace. Jsme sehraný tým a moc dobře víme, že víc hlav víc ví. Své zkušenosti teď nabízíme i vám.

Kontaktujte nás

Online marketing

Online kampaně jsou jen začátek

Po 9 letech v oboru a 300+ projektech víme, že se o kampaních vyplatí přemýšlet s nadhledem. Proto propojujeme jednotlivé PR a marketingové taktiky do komplexnější strategie PR 360. Přečtete si o ní víc zde.

Kontaktní formulář

Pokud potřebujete cokoliv vědět, napište nám. Můžete se zeptat na naše služby a nabídku nebo jen tak zanechat jakýkoliv vzkaz.