Marketing

Marketing řešíme

  • Strategicky

  • Systematicky

  • S prokazatelnými výsledky

Pokračovat

Marketingové služby

Marketingový plán

Ve strategickém plánu vám doporučíme, jaký mix nástrojů a jaký rozpočet vynaložit na marketing. Poradíme vám, kdy, kolik a jak investovat do marketingových kanálů. Vaše kampaně získají plán, cíl a osloví více relevantních zákazníků.

Sociální sítě

Marketing na sociálních sítích využijeme k posílení vaší značky i prodejů. Zaměřujeme se na analýzu publik, tvorbu obsahu či správu sociálních sítí včetně reklamy. Vybudujeme a zvětšíme komunitu vašich zákazníků, zaměstnanců i partnerů.

Content marketing

Rozšíříme a sjednotíme vaši komunikaci s okolním světem. Navrhujeme a vytváříme články, grafiku, magazíny, fotografie i videa. S naší obsahovou strategií získáte příznivce, kteří vám budou rozumět a budou se k vám rádi vracet.

Direct mailing

Vytvoříme a rozešleme za vás srozumitelné a atraktivní zprávy. Staráme se o přípravu, distribuci i vyhodnocování newsletterů i tištěných magazínů. Vaše novinky budou mít nápad a bude o ně zájem.

Grafika a DTP

Pomůžeme vám oslovit zákazníky na první pohled. Tvoříme loga, brand identity, online grafiku, publikace i outdoor reklamy. S promyšlenou vizuální strategií získáte důvěru zákazníka a podpoříte obchod.

Online marketing

Zviditelníme vaši značku a produkty. Online reklamy nastavujeme a průběžně optimalizujeme tak, aby přinášely maximální efekt. Zákazník vás snadno najde a lépe jej přesvědčíte, aby u vás nakoupil.

Případové studie

PR 360 kampaň pro Chytré Líchy
Chytré Líchy logo

Strategie města budoucnosti

Pro projekt moderní městské čtvrti jsme připravili kompletní PR a marketingovou strategii. Systému trvale udržitelného bydlení jsme navrhli brand, webové stránky a dvanáct měsíců pečovali o vztahy s veřejností i médii.

Podívat se na případovou studii

Reference

„Agentura Lesensky.cz nás přesvědčila především svým koncepčním přístupem, kvalitním týmem odborníků a znalostí našeho, poměrně specifického, oboru.“

Alena Pudilová, E.ON ENERGIE

„S agenturou jsme během několika dnů vytvořili kampaň, jejíž dosah v médiích nás příjemně překvapil. Ceníme si rychlou komunikaci a schopnost okamžitě reagovat.“

Jiří Peroutka, dm drogerie markt

„Spolupráci s agenturou Lesensky.cz hodnotím velmi pozitivně. Líbí se mi aktivní přístup celého týmu, který je k dispozici kdykoliv je potřeba.“

Dagmar Juřičková, IKEA ČR

„Čepovaná Kofola a její pestré aktivity potřebují parťáka pevného v kramflecích. Takového jsme (nejen) pro naši kampaň Láska má 1000 jmen v agentuře Lesensky.cz našli."

Marcela Vraná, Kofola ČeskoSlovensko a.s.

Ceník marketingových služeb

Pracujeme pro významné klienty, kterým nabízíme komplexní marketingové služby. Naše kampaně mají prokazatelný efekt a hodnotu.

15 000 Kč
Direct mailing

Newsletterová kampaň na míru. Obsahuje kompletní zpracování designu, textů, programování a rozesílku newsletteru.

25 000 Kč
Content marketing

Fullservis péče o váš obsah. Může zahrnovat různorodé nástroje, například blogové články, tištěný magazín, interní zpravodaj či pravidelnou tvorbu aktualit.

35 000 Kč
Sociální sítě

Pravidelná měsíční správa Facebooku, Instagramu či LinkedInu. Zahrnuje tvorbu a distribuci příspěvků. Součástí je také základní péče o komunitu a základní reklamy.

120 000 Kč
Marketingová analýza

Analýza vaší prezentace, marketingu a konkurence. Získáte detailní data o vašem byznysu. Sestavíme vám na míru marketingový plán a vše s vámi prokonzultujeme na osobním setkání.

Marketing 360

Dlouhodobá strategická spolupráce. Spojujeme efekt PR s výkonností marketingu. S jedním rozpočtem oslovíte zákazníky, partnery či média ve 360° záběru.

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme pro vás ty nejvhodnější marketingové nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční PR a marketingovou strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram