Strategie a analýzy

Strategie a analýzy tvoříme

  • Systematicky

  • Na míru

  • S citem pro byznys

Pokračovat

Strategické služby

Marketingová analýza

Pomůžeme vám získat nové poznatky o vašem byznysu a podnikání. Specializujeme se na audity marketingu a průzkumy konkurence. S analýzou si ujasníte, kde se aktuálně nacházíte, a zjistíte, jak zefektivnit vaši prezentaci i marketing.

Komunikační strategie

Ve strategickém plánu vám pomůžeme určit, jakým tématům se věnovat a jak je využít na maximum. V komunikaci se zaměřujeme na jednotný jazyk, tón a hodnoty značky. Veškerá vaše prezentace bude konzistentní, sebevědomá a viditelná.

Marketingový plán

Doporučení z marketingového plánu vám napoví, jaký mix služeb a jaký rozpočet vynaložit na marketing. Poradíme vám, kdy, kolik a jak investovat do marketingových nástrojů. Vaše kampaně získají plán, cíl a osloví více relevantních zákazníků.

Branding

Vytvoříme vám novou značku a doladíme váš vizuální styl. Zaměřujeme se na tvorbu log, vizuální komunikace a propagačních předmětů. Vizuály z naší dílny posílí identitu vaší značky a podpoří obchodní strategii vaší firmy.

Korporátní identita

Propojíme vaši identitu s firemní kulturou, designem a marketingovou komunikací. Poskytujeme konzultace v oblasti brandingu, positioningu a korporátní komunikace. Získáte jednotný a snadno rozpoznatelný vzhled, jazykový styl a hodnoty.

Obsahová strategie

Sjednotíme a obohatíme vaši komunikaci k zaměstnancům, zákazníkům a obchodním partnerům. Věnujeme se vyhledávání témat, jejich zpracování, koordinaci a publikaci. Váš obsah bude atraktivní, čtivý a vyhledávaný.

Případové studie

PR 360 kampaň pro Chytré Líchy
Chytré Líchy logo

Strategie města budoucnosti

Pro projekt moderní městské čtvrti jsme připravili kompletní PR a marketingovou strategii. Systému trvale udržitelného bydlení jsme navrhli brand, webové stránky a dvanáct měsíců pečovali o vztahy s veřejností i médii.

Podívat se na případovou studii

Reference

„S agenturou jsme během několika dnů vytvořili kampaň, jejíž dosah v médiích nás příjemně překvapil. Ceníme si rychlou komunikaci a schopnost okamžitě reagovat.“

Jiří Peroutka, dm drogerie markt

„S prací agentury Lesensky.cz jsme velmi spokojeni, oceňujeme odbornost i lidský přístup. Je skvělé, když agentura dokáže porozumět cílům a potřebám zadavatele.“

Radoslav Škapa, Katedra podnikového hospodářství, ESF MU

„Agentura Lesensky.cz nám vyhovuje z pohledu rozsahu poskytovaných služeb a jejich kvality i úspěšnou snahou adaptovat se na naše potřeby.“

Petr Václavek, Borga

„Čepovaná Kofola a její pestré aktivity potřebují parťáka pevného v kramflecích. Takového jsme (nejen) pro naši kampaň Láska má 1000 jmen v agentuře Lesensky.cz našli."

Marcela Vraná, Kofola ČeskoSlovensko a.s.

Ceník strategických služeb

Pracujeme pro významné klienty, kterým nabízíme komplexní marketingové služby. Naše kampaně mají prokazatelný efekt a hodnotu.

35 000 Kč
Mediální analýza

Zhodnocení PR a mediálního obrazu. Zjistíte, kdy, kde a jak se v médiích mluví o vás i vaší konkurenci. Získáte ucelený přehled o mediálních zmínkách a doporučení na jejich zlepšení.

80 000 Kč
Marketingový průzkum

Taktická analýza na míru. Průzkum zaměřený na konkrétní problém. Zkoumat lze například chování zákazníků, marketingové postupy konkurence či použitelnost webových stránek.

120 000 Kč
Marketingová analýza

Analýza vaší prezentace, marketingu a konkurence. Získáte detailní a hloubková data o vašem byznysu a marketingu. Obsahuje osobní konzultace.

180 000 Kč
Marketingový plán

Strategická analýza a plán na 12 měsíců. Zahrnuje podrobný analytický report, doporučený roční marketingový plán všech komunikačních kanálů a výstupní workshop.

Strategie 360

Průběžný analytický, marketingový a PR servis. Spojujeme efekt PR s výkonností marketingu. S jedním rozpočtem oslovíte zákazníky, partnery či média v 360° záběru.

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme pro vás nejvhodnější analytické nástroje a vytvoříme vám návrh PR a marketingové strategie na míru.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram