Webové projekty

Weby tvoříme

  • Strategicky

  • Systematicky

  • S citem pro design

Pokračovat

Webové stránky

Microsite

Tvoříme webové stránky, které vyzařují sebevědomí a vzbuzují u zákazníků důvěru. Microsites zpracováváme od analýzy přes design, grafiku a texty až po finální napojení na marketing. Získáte tak atraktivní, přímočarý a funkční web.

Firemní web

Firemní weby považujeme za hlavní vizitku a prodejní nástroj většiny podniků. Při návrhu korporátní prezentace zkoumáme byznys, zákazníky i konkurenci. Postavíme vám moderní stránky, jež dobře vypadají, správně fungují a podporují prodeje.

E-shop

Specializujeme se na propojení designu, marketingu a přívětivé obsluhy. U prodejních webů se zaměřujeme na důkladnou byznys analýzu. Vytvoříme vám e-shop, který se zákazníkům líbí, dobře se v něm nakupuje a vyniká snadnou správou a obsluhou.

Audit webu

Poskytujeme odborné poradenství k redesignu a tvorbě webových stránek. Na základě technické, designové a marketingové analýzy dostanete strategický dokument, který vám pomůže s rozhodováním o budoucnosti a vylepšení vaší online prezentace.

Redesign webu

Upravujeme vzhled a strukturu webů. Soustředíme se nejen na webdesign, ale také na použitelnost, srozumitelnost a marketingové využití. Doladíme váš web tak, aby se návštěvníkům líbil a snadno na něm našli, co hledají.

Správa webu

Udržujeme webové stránky a jejich obsah v kondici. V roli správce pečujeme o aktuálnost, bezpečnost, funkčnost a dohledatelnost webů. Postaráme se vám o běžný chod i průběžné vylepšování vašich webových stránek.

Případové studie

Reference

„Agentura Lesensky.cz nás přesvědčila především svým koncepčním přístupem, kvalitním týmem odborníků a znalostí našeho, poměrně specifického, oboru.“

Alena Pudilová, E.ON ENERGIE

„Čepovaná Kofola a její pestré aktivity potřebují parťáka pevného v kramflecích. Takového jsme (nejen) pro naši kampaň Láska má 1000 jmen v agentuře Lesensky.cz našli."

Marcela Vraná, Kofola ČeskoSlovensko a.s.

„Na spolupráci s agenturou Lesensky.cz oceňuji skvělou a rychlou komunikaci, výborné nápady a ochotu vnímat představy a potřeby naší firmy jako zákazníka.“

Richard Bednář, Rieter CZ

Ceník webových služeb

Pracujeme pro významné klienty, kterým nabízíme komplexní webové služby. Naše projekty mají prokazatelný efekt a hodnotu.

25 000 Kč
Audit webu

Důkladná analýza webu. Získáte doporučení pro tvorbu/redesign webu a také plán pro jeho propagaci. Obsahuje audit vašeho webu, cílových skupin i průzkum konkurence.

85 000 Kč
Microsite

Návrh a vytvoření malého webu. Postaráme se o vstupní analýzu, návrh, webdesign, copywriting, programování a napojení webu na základní marketingové nástroje.

220 000 Kč
Firemní web

Korporátní stránky na míru. Obsahuje komplexní tvorbu webu – od analýzy přes design až po zaškolení do jeho správy. Získáte agenturního project managera, konzultace a špičkový web.

350 000 Kč
E-shop

Plně vybavený online obchod. Zahrnuje e-shop na míru, včetně napojení na platební brány. Možno doplnit o propojení se skladovacími, fakturačními a marketingovými nástroji.

Weby 360

Vytvoření, správa a průběžná optimalizace webů. Po vytvoření webů získáte dlouhodobý technický, bezpečnostní a marketingový servis, který podpoří vaši dlouhodobou strategii růstu.

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram