Public Relations header

Public relations řešíme

  • Strategicky

  • Systematicky

  • S prokazatelnými výsledky

Pokračovat

Public relations služby

Media Relations

Nastavíme a doladíme vaši PR strategii tak, že o vás média budou více mluvit a psát. Specializujeme se na komunikaci s redakcemi, vyhledávání témat, psaní zpráv či přípravu akcí pro média. Zajistíme vám pozornost novinářů i prostor v médiích.

Komunikační plán

Ve strategickém plánu vám pomůžeme určit, jakým tématům se věnovat a jak je v maximální možné míře využít. V komunikaci využíváme znalost mediálního trhu a zaměřujeme se na aktuálnost, hodnoty značky i potřeby klienta. Vaše prezentace bude konzistentní, sebevědomá a viditelná.

Monitoring médií

V monitoringu médií vám přehledně ukážeme, jakou má vaše značka mediální sílu a s jakými tématy a emocemi je spojena. Zpracováváme monitoringy tisku i online titulů. Výstupy vám pomohou s úpravou PR strategie i rychlou reakcí v rámci krizové komunikace.

Tiskové konference

Na akcích pro média posílíme vaše vztahy s novináři a zjednodušíme medializaci důležitých zpráv. Tiskové konference zajišťujeme od pozvánek přes produkci a catering až po press kity. S našimi eventy se dostanete do médií i do přízně novinářů.

Sociální sítě

Sociální média využijeme jako klíčový nástroj pro posílení vaší značky a prodejů. Zaměřujeme se na tvorbu kampaní, návrhy strategií i dlouhodobou správu sociálních sítí. Vybudujeme a rozšíříme vaši komunitu zákazníků, zaměstnanců i partnerů.

Influenceři

Influencer marketingem podpoříme efekt vaší PR a marketingové kampaně. Specializujeme se na vyhledávání, navázání a řízení spolupráce s influencery a opinion leadery. Garantujeme hladký průběh spolupráce a prokazatelné výsledky.

Případové studie

Reference

„Agentura Lesensky.cz nás přesvědčila především svým koncepčním přístupem, kvalitním týmem odborníků a znalostí našeho, poměrně specifického, oboru.“

Alena Pudilová, E.ON ENERGIE

„S agenturou jsme během několika dnů vytvořili kampaň, jejíž dosah v médiích nás příjemně překvapil. Ceníme si rychlou komunikaci a schopnost okamžitě reagovat.“

Jiří Peroutka, dm drogerie markt

„Spolupráci s agenturou Lesensky.cz hodnotím velmi pozitivně. Líbí se mi aktivní přístup celého týmu, který je k dispozici kdykoliv je potřeba.“

Dagmar Juřičková, IKEA ČR

„Čepovaná Kofola a její pestré aktivity potřebují parťáka pevného v kramflecích. Takového jsme (nejen) pro naši kampaň Láska má 1000 jmen v agentuře Lesensky.cz našli."

Marcela Vraná, Kofola ČeskoSlovensko a.s.

„S agenturou Lesensky se nám maximálně daří tvořit partnerství. Zápal lidí, profesionální a přesto velmi lidský přístup na obou stranách – to je obrovský potenciál pro dlouhodobou spolupráci.“

Nela Maťašaje, Direct pojišťovna

Ceník public relations

Pracujeme pro významné klienty a nabízíme komplexní PR služby. Odevzdáváme jen výstupy, které mají opravdový efekt a hodnotu. V základní nabídce proto transparentně zveřejňujeme obsah i cenu našich služeb.

35 000 Kč
Tisková zpráva

Jednorázový PR servis. Obsahuje přípravu tématu a distribuci podkladů směrem k médiím. Součástí služby je monitoring médií.

45 000 Kč
Komunikační plán

Zhodnocení PR a mediálního obrazu. Doporučení témat, nástrojů a jazyka, které vám pomohou posílit brand. Obdržíte ucelený návod a report, jak, co a kdy komunikovat do médií.

55 000 Kč
Media relations

Pravidelný měsíční PR servis směrem k médiím. Obsahuje návrh a přípravu témat, distribuci podkladů a rozvíjení vztahů s novináři. Služba zahrnuje také monitoring médií.

135 000 Kč
PR kampaň

Jednorázová kampaň s konkrétním cílem. Využíváme strategické nástroje PR 360® i sílu naší partnerské kreativní agentury PR Gang. Získáte návrh kampaně, realizaci a výstupní report.

PR 360®

Dlouhodobá strategická spolupráce. Spojujeme efekt PR s výkonností marketingu. S jedním rozpočtem oslovíte zákazníky, partnery či média ve 360° záběru.

Kontakt

Spojte
s námi síly

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme pro vás ty nejvhodnější marketingové nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční PR a marketingovou strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram