Cena Lemur shortlist kategorie webové stránky novinka náhled

Web LOMAX se umístil na shortlistu Ceny LEMUR

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
18. 5. 2022

Cena Lemur oznámila shortlisty všech kategorií. V kategorii Webové stránky se umístil projekt z naší produkce. Do pětice nejlepších webů loňského roku porotci vybrali webové stránky LOMAX, které jsme kompletně navrhli od analýzy až po programování.

V TOP 5 se náš projekt webových stránek LOMAX dostal do vybrané společnosti s weby firem Microsoft, LMC a EKO-KOM. Finální pořadí bude vyhlášeno na slavnostním ceremoniálu v červnu 2022.

V kategorii webových stránek se jedná o náš druhý úspěch na cenách Lemur, vloni jsme totiž získali stříbrnou sošku Lemura za agenturní stánky Lesensky.cz.
 

Web LOMAX jako součást strategické spolupráce

Stránky pro největšího tuzemského výrobce garážových vrat jsem připravovali 4 měsíce. Web jsme navrhli kompletně od struktury a UX přes grafiku až po copywriting a programování.

Webové stránky jsou součástí naší dlouhodobé spolupráce s firmou LOMAX, které několik let zajištujeme public relations, content a marketingové konzultace.

Případová studie webu LOMAX

Web lomax náhled mobil

Nový web usnadňuje orientaci zákazníků i práci obchodníků

Oproti původnímu webu společnosti mají nedávno spuštěné stránku zcela novou architekturu, vzhled i texty. Hlavním cílem projektu je uživatelská přívětivost, větší srozumitelnost a zásadně posílená vizuální komunikace.

Web má novou dominantu – 3D model domu, animace i více než 50 na míru navržených piktogramů. Zákazníci tak přehledně najdou veškeré produkty firmy, mohou si zde přečíst rady a tipy i vytvořit poptávku

Web Lomax technické zajimavosti ukázka vizualizace
Webové stránky jsou postavené na systému Drupal a propojené s informačním systémem Helios. Jednotlivé podstránky jsou postavené z dílčích na míru připravených komponent.

Klient s webem obdrží komplexní knihovnu bloků, které může sám na webu libovolně přemísťovat, upravovat či skrývat. Získává tak snadno škálovatelný nástroj pro prezentaci a prodej svých produktů a služeb.

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram