Tým Lesensky.cz a Jan Polzer s Cenou Lemur

Náš web získal Cenu LEMUR

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
17. 6. 2021

 

Do sbírky ocenění s radostí přidáváme další Cenu Lemur. Druhé místo v kategorii "Webové stránky" si vysloužil náš nový agenturní web. Webové stránky vznikly kompletně in-house, o jejich nakódování a bezchybný chod se postaral náš dvorní programátor Jan Polzer.

U stránek jsme se postarali o vše, od vstupní analýzy, přes UX, grafiku až po texty a finální testování. Vstupní data analyzovala Michaela Kurtaničová, UX a design zastřešil Ivan Kebeleš a celý projekt vedla, textovala a finišovala Veronika Duchoňová. Web běží na Drupalu a o jeho svižnost a další rozvoj pečuje externí kolega Jan Polzer.

Agenturní prezentace vznikala tři měsíce.
Stránky dostaly zcela nový vzhled, strukturu i funkce.

 

Oproti stránkách z roku 2018 do něj přibyla sekce Marketingového slovníku, která slouží vzdělávacím a také SEO účelům. Zásadní změny zaznamenal také kalkulátor služeb a stránka vyprávějící příběh agentury.

Web Lesensky.cz

Marketingový tým dorovnal úspěch PR týmu

Umístění na Ceně LEMUR je již druhou radostí roku 2021. V dubnu 2021 totiž uspěl náš PR tým umístěním v soutěži pro mladé kreativce Young Lions. Dvojice Denisa Marynčáková a Martin Svoboda vybojovala v konkurenci 12 týmů celkové druhé místo.

Jejich kampaň pro nadaci Filantia.cz usilovala o zdravé mezilidské vztahy na pracovištích a upozornila na otázku psychologického násilí na pracovištích.

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram