PR klub setkání členů Lesensky.cz foto

Vstoupili jsme do PR klubu a setkali se s kolegy z PR Network

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
1. 7. 2022

Poslední dny před dovolenými věnujeme intenzivnímu networkování. Na začátku léta vstoupil šéf komunikačního týmu Martin Bořil do PR klubu a zúčastnil se pražského shromáždění členů v Praze. Aktivní jsme byli také na mezinárodní scéně. Na globálním setkání PR Network jsme načerpali nové trendy a probrali techniky i zkušenosti kolegů z celého světa.

Po dlouhodobém aktivním členství v APRA jsme se rozhodli vstoupit do dalšího profesního klubu. V PR klubu se těšíme především na pravidelná setkávání s pražskými kolegy a odborné semináře. Za sebou máme první setkání členů v Praze, na kterém nás reprezentoval PR & media director Martin Bořil.
 

„V Praze nám výrazně roste klientské portfolio a přibývá aktivit. Častější networking a větší provázání s profesními kolegy v metropoli proto patří mezi naše priority roku 2022.“

Roman Kučera, CEO Lesensky.cz

Sdílení zkušeností a internímu vzdělávání se věnujeme i na mezinárodní úrovni. V červnu jsme se připojili ke globálnímu setkání sítě PR Network (PRN), ve které reprezentujeme Česko a Slovensko.

Celodenní konference PR Network se týkala novinek v síti, potenciálních nových členů a reportům o stavu oboru. Ze vzdělávacího bloku nás nejvíc zaujaly workshopy na téma osobního brandingu zástupců PR agentur a trendů na sociálních sítích.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram