Sexshop

Pro Sexshop.cz zajistíme komunikaci i osvětovou kampaň

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
23. 3. 2023

Od března zaštiťujeme PR aktivity pro českou společnost Sexshop.cz, které pomáháme v rámci media relations. Zaměříme se i na přípravu a realizaci osvětové kampaně.

S novým klientem Sexshop.cz jsme začali od března spolupracovat v rámci media relations. Současně se zaměříme na kampaň z oblasti zdraví. Komunikační tým agentury povede bývalá ředitelka APRA Pavla Mudrochová.
 

„Velmi rádi integrUJEME více komunikačních aktivit. V rámci spolupráce vznikne komunikační strategie společnosti, jejíž součástí by se měla stát kampaň zaměřená na intimitu a sex ve zralém věku. Kampaň by měla zvýšit povědomí zejména o zdravotních aspektech sexuality v pozdějším věku,“ 

Pavla Mudrochová, Account Director Lesensky.cz.


Společnost Virtshop.cz, která provozuje e-shopy Sexshop.cz a Intimfitness.cz, se věnuje vývoji, výrobě a přímému prodeji erotických pomůcek, pomůcek pro intimní péči a zdraví. V přístupu k intimnímu životu je pro společnost důležitá kvalita produktů, kterým může věřit a stát si za nimi.

 „Pro Lesensky.cz jsme se rozhodli především pro kvalitu v oblasti media relations a současně pro zkušenosti v oblasti vedení kampaní. Těšíme se na spolupráci,“  doplňuje Tomáš Koubík, zakladatel Virtshop.cz.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram