DPMB ilustrační fotografie tramvaje

Noví klienti: Spolupracujeme s Filharmonií Brno a Dopravním podnikem města Brna

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
7. 2. 2023

S radostí oznamujeme pětici nových klientů. V roce 2023 zaštítíme PR aktivity pro českého výrobce otopných těles Korado či pořadatele IT kurzů Engeto. S propagací letošní koncertní sezony pomůžeme na sociálních sítích Filharmonii Brno. Dalším významným klientem z jihomoravské metropole je Dopravní podnik města Brna, kterému jsme připravili nový web.

DPMB

S novými klienty začínáme spolupracovat v rámci media relations, sociálních sítí, marketingových služeb i tvorby webů. Komplexní marketingovou strategii nově vytváříme pro nadnárodní specialisty na kyberbezpečnost Exclusive Networks i výrobce nástrojů pro zpracování kovových materiálů VKR-abrasive.
 

S VKR-abrasive vznikne v rámci ucelené strategie i nový web společnosti. Ten se pro klienta stane základním stavebním kamenem všech dalších marketingových a obchodních aktivit. Tento model, kdy web vychází z precizně nastavené strategie, jsme si v uplynulých letech postupně osvojili a detailně vypilovali.

Roman Kučera, CEO Lesensky.cz

Kromě nových klientů zároveň prohlubujeme spolupráci s některými současnými. Příkladem je přepravní společnost Conti, u níž k dosavadním marketingovým aktivitám nově přidáváme i media relations. Cílem je zviditelnění brandu u odborné i široké veřejnosti.

Důležitou novoroční novinkou agentury je také nástup nové Account Directorky Pavly Mudrochové. Pavla k nám nastupuje s dvacetiletými PR a manažerskými zkušenosti, například z policie a Asociace PR agentur (APRA).

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram