Web DPMB z dílny Lesensky.cz

Dopravnímu podniku města Brna jsme vytvořili nový web

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
13. 12. 2022

Dopravní podnik města Brna (DPMB) si pro realizaci webových stránek vybral naši agenturu. Stránky jsme spustili v listopadu 2022. Do konce února poběží ve zkušebním režimu, s ostrým provozem se počítá už od března.

Vývoji nového webu brněnského dopravce předcházela rozsáhlá analýza, která vycházela z dat chování uživatelů na původním webu. Jednou z priorit, o kterou Dopravní podnik města Brna při zadávání zakázky žádal, bylo výrazné zpřehlednění stránek. Vyhledávání bude více intuitivní a počítá se s výrazně přehlednější strukturou i ovládáním webových stránek z pozice správce.
 

 Mám radost, že se nám povedlo vybrat dodavatele, který dokáže realizovat naše zadání jak po technické stránce, tak je zároveň schopen získat, setřídit a zohlednit dílčí požadavky všech stěžejních lidí, kteří budou s novým webem pracovat.

 Miloš Havránek, ředitel Dopravního podniku města Brna

Nový web využívá redakční systém Drupal, který umožní zaměstnancům DPMB v budoucnu snadnější údržbu stránek. Systém používají například weby České televize a Českého rozhlasu, ale i NASA nebo oficiální web britské královské rodiny.
 

Roman Kučera s ředitelem DPMB Milošem Havránkem během slavnostního spuštění stránek
CEO Lesensky.cz Roman Kučera s ředitelem DPMB Milošem Havránkem během slavnostního spuštění stránek 

Veškerá UX a grafická řešení vznikají tak, aby struktura webu byla přehledná jednoduše ovladatelná pro všechny uživatele. Stejně tak je přizpůsoben i responzivní design pro mobilní zařízení. Weby ale samozřejmě neřešíme jen technicky, považujeme je za stěžejní komunikační nástroj a nezbytnou součást PR každé kvalitní organizace.

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram