Pavla Mudrochová nastupuje do agentury Lesensky.cz

Agenturu posílí bývalá ředitelka APRA Pavla Mudrochová

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
2. 1. 2023

Novou posilou agentury se od ledna stává Pavla Mudrochová, někdejší ředitelka APRA. V pozici Account Director bude zodpovědná za projekty v oblasti veřejné správy, dotací a vzdělávání. V její gesci bude rovněž péče o vztahy s klienty.

Rozšíření aktivit zaměřených na veřejnou správu a dotační programy i posílení pozice agentury v oblasti vzdělávání. To jsou úkoly, jimž se nový Account Director bude v roce 2023 primárně věnovat.
 

„Pavla Mudrochová je profesionálka s mnohaletými zkušenostmi. Projekty, o které se bude starat a které bude rozvíjet, agenturu pomohou posunout do nových oblastí. POMŮŽE TAKÉ rozšířiT náš zavedený vzdělávací projekt PR Akademie do dalších regionů.“

Roman Kučera, CEO Lesensky.cz.


Pavla Mudrochová působila před příchodem do agentury Lesensky.cz čtyři roky na pozici ředitelky Asociace public relations. V minulosti vedla tiskový odbor Policejního prezidia, byla mluvčí policejního prezidenta a poradce náměstka ministra vnitra. Tvořila komunikační strategii důležitých policejních útvarů a kriminální služby.

Působila rovněž na pozicí PR manažerky ve společnosti Periculum nebo manažerky vnějších vztahů vzdělávací organizace Junior Achievement, kterou založil Tomáš Baťa. „V minulosti jsem nabrala zkušenosti jak ve státní správě, tak v prostředí agentur a oborových asociací. Stát se součástí agentury Lesensky.cz je příležitost, jak tyto zkušenosti využít na maximum a věnovat se projektům v oblastech, které jsou mi velmi blízké,“ dodává Pavla Mudrochová.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram