Press trip pro Prague Mussel week lesensky.cz

Nově spolupracujeme s Le Premier, festivalem mušlí či reprodukční klinikou

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
30. 8. 2019

Během léta jsme se dohodli na spolupráci s šesticí nových klientů. S komunikací směrem k médiím pomůžeme přednímu výrobci pánské módy Le Premier, festivalu mušlí Prague Mussel Week, farmaceutické společnosti Contipro a brněnské klinice reprodukční medicíny Repromeda. Poskytovateli internetového telefonování a virtuálnímu operátorovi FAYN Telecommunications navíc připravujeme nový web a s marketingovou strategií pomůžeme také francouzské korporaci SBM Life Science.

„Zatímco PR aktivity pro většinu nových klientů rozjíždíme během srpna, media relations pro zářijový festival mušlí Prague Mussel Week řeší náš pražský tým už od června. Společně s novináři jsme se vydali za slávkami až do holandského Yerkese, aby nám neutekly žádné zásadní informace,“ říká Markéta Kohoutková, šéfka našeho PR týmu.

V Nizozemí naše kolegyně Markéta provedla důkladnou rešerši na kampaň pro Prague Mussel Week
V Nizozemí naše kolegyně Markéta provedla důkladnou rešerši na kampaň pro Prague Mussel Week

„Pochopitelně mne těší, že se nám daří rozšiřovat náš záběr o komplexní marketingové strategie a realizace webů, které hrají v komunikaci stěžejní roli. Síla našeho konceptu PR 360 je pak ve výběru a provázání těch nejvhodnějších nástrojů, což považujeme v dnešní hektické době za stěžejní a máme radost, že na to klienti slyší,“ dodává  náš CEO Roman Kučera.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram