rozvodna sit ilustracni foto

Nově pomáháme Nicknacku, Technickým sítím Brno či projektu ACON

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
3. 6. 2021

Do druhého kvartálu vstupujeme s trojicí nových klientů. Přeshraničnímu projektu chytrých distribučních soustav ACON pomůžeme s komplexní komunikací, media relations zastřešíme výrobci vratných nápojových kelímků Nicknack a marketingovou strategii připravujeme pro Technické sítě Brno.

Spolupráce s energetickým projektem ACON, za nímž stojí na české straně společnost EG.D (někdejší E.ON Distribuce) a na slovenské straně Západoslovenská distribučná, se začala řešit už na začátku roku.

„Pro ACON jsme připravili komplexní komunikační strategii s využitím našeho konceptu PR 360®. Efektivně tak provážeme veškeré aktivity v oblasti media relations, sociálních sítí, PPC kampaní, videí a dalšího obsahu,“

Roman Kučera, CEO Lesensky.cz

PR tým se nově postará i o komunikaci s médii pro výrobce vratných plastových kelímků Nicknack, s nimiž se lidé potkávají nejen na letních festivalech, ale třeba i v zoologických zahradách.

Nového klienta Nicknack jsme získali prostřednictvím programu Kreativních voucherů Brno, které spolu s krajským městem organizuje i Jihomoravské inovační centrum (JIC).

Trojici nových klientů uzavírají Technické sítě Brno, pro které náš tým zpracoval komplexní marketingovou analýzu s návrhem dlouhodobé strategie směrem k odborné i laické veřejnosti. Ta je vzhledem k aktuální situaci zaměřena zejména na on-line a sociální sítě.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram