WebTop100 Ceny 2022

Na WebTop100 jsme získali dvě ocenění

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
16. 11. 2022

V Praze proběhlo slavnostní vyhlášení cen WebTop100. Mezi nejlepší počiny digitálního marketingu se letos probojovaly dva naše projekty. Webové stránky LOMAX získaly první místo v kategorii Firemní web. Porotce zaujala i dlouhodobá komunikace Lesensky.cz, která se umístila na 3. místě v kategorii Firemní komunikace.

Kategorii Firemní web vyhrály webové stránky LOMAX. V reportu, který se zaměřuje na první dojem, srozumitelnost, technické zpracování a vizuální vjem, získal projekt 95 % hodnocení.

Projekt vznikl v naší produkci od analýzy po programování. Výsledkem je funkční, srozumitelný, důvěryhodný a vizuálně atraktivní web, který klientovi pomáhá s brandem i poptávkami.

Web LOMAX ukázka případová studie

Case study o webu LOMAX

 

Projekt se také umístil jako inspirativní řešení a proto jsme měli příležitost jej také odprezentovat formou přednášky na konferenci WebTop100.

Strategie Lesensky.cz vybojovala třetí místo v kategorii Firemní komunikace

Druhého medailistu jsme získali v kategorii Firemní komunikace. Tam se umístil náš projekt PR 360 pro růst brandu i byznysu Lesensky.cz. Hodnotitele oslovila naše dlouhododobá, komplexní a strategická komunikace. Ta propojuje PR, sociální sítě, výkonostní marketing i SEO a díky tomu nám pomáhá s růstem naší značky a přináší nám nové klienty.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram