Kreativní vouchery pro firmy 2023 Brno

Získejte s kreativními vouchery až 100 000 na propagaci vaší firmy

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
10. 1. 2023

Až 100 000 korun na PR, marketing nebo analýzu vašeho byznysu. Taková je aktuální nabídka dotace z programu Kreativní vouchery,  který vyhlašuje město Brno společně s kreativním hubem KUMST. S programem máme dlouholeté zkušenosti a rádi vám pomůžeme s návrhem i řešením celého projektu.

Jak získat kreativní voucher a 100 000 na propagaci?

Registraci do programu můžete podat do 31. ledna 2023. Nejdříve se zaregistrujte zde a následně si vyberte službu a kreativce, se kterým chcete spolupracovat. Dotaci lze využít na PR, marketing, konzultace, tvorbu webových stránek či analýzy.
 

Chci od Lesensky.cz poradit s projektem


Společně vytvoříme a podáme projekt spolupráce. V dubnu proběhne losování a pokud bude náš návrh vybraný, můžeme se pustit do práce. Voucher pokrývá 75 % ceny zakázky, a to až do výše 100 000 Kč. Letos město Brno do programu investuje přes 4 miliony korun, takže šance na úspěch je vysoká.

Zkušenosti: vouchery pomohly firmám s PR i novým webem

Se zařizováním a realizací projektů kreativních voucherů máme dlouholetou zkušenost. Firmě Comimpex jsme například v rámci dotací pomohli vytvořit webové stránky a rozjeli PPC propagaci. Spolupráce dobře fungovala a tak se po proplacení dotace rozrostla do dvouleté marketingové kampaně.

 
Výrobci kelímků Nicknack jsme pomohli s public relations a medializací značky. Díky kreativním voucherům tak firma získala nejen příspěvek na naše služby, ale také pozornost médií. O Nicknacku se začalo v médiích mluvit a například o něm psaly Seznam zprávy.