Petr Lesenský foto

APRA volila nové vedení, Petr Lesenský pokračuje ve výkonné radě

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
3. 2. 2023

Asociace public relations (APRA) si na svém generálním shromáždění zvolila novou výkonnou a revizní radu, převolena byla také etická a smírčí komise. Sedmičlenné výkonné radě bude příští dva roky předsedat Radek Maršík.

Ve výkonné radě Asociace public relations (APRA) pokračují kromě Radka Maršíka (FleishmanHillard) také Petr Lesenský (Lesensky.cz) a Rostislav Starý (PR.Konektor). Nově je doplňují Anna Balíčková (Grayling Czech Republic), Jan Klíma (AC&C Public Relations), Michal Růžička (Stance Communications) a Ondřej Tesař (Epic PR). Pro Petra Lesenského se jedná o čtvrté znovuzvolení do výkonné rady.

 

Ve funkci bych rád pokračoval s důrazem na externí komunikaci. S rostoucí členskou základnou se také zaměřím na lepší informovanost směrem ke členům a otevírání nových oborových témat, od profesní etiky po zkvalitňování vzdělávání.

Petr Lesenský

 

APRA vstupuje do letošního roku v historicky nejsilnější sestavě s téměř 40 členy z řad agentur i firem. Nová výkonná rada bude dále rozvíjet klíčové projekty, jako je Lemur, PRCA nebo PR Summit. V posledních dvou letech jsme se APRA výrazněji zapojila do veřejných diskuzí a témat, které formují odvětví, a v tom budetaké pokračovat. Posílí také vzdělávací projekty.

Etickou a smírčí komisi asociace obsazují Vladimír Bystrov (Bison & Rose), Dita Stejskalová (Ogilvy Public Relations), Pavel Novák (AMI Communications), Marek Pražák ( Svengali) a Pavlína Rieslová (Ewing PR). Složení revizní rady zůstává na další dva roky neměnné, členy jsou i nadále Jaroslav Duroň (PR.Konektor), Martina Frýdl (AC&C Public Relations) a Jan Kučmáš (AMI Communications).

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram