Petr Lesenský, Ivan Kebeleš a Bony Wilfried

Zápas Dream teamu Zbrojovky a Kaloudovy 11 skóroval s naším PR a grafikou

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
3. 6. 2018

V sobotu 2. června hostil brněnský stadion Srbská souboj s historicky největší koncentrací fotbalových hvězd. Pod vedením Luboše Kaloudy se na trávníku utkali někdejší Vicemistři světa v kategorii U20 s Dream teamem Zbrojovky. Do Brna přijela Zbrojovku a Kaloudovu rozlučku s kariérou podpořit fotbalová elita v čele Bonym Wilfriedem, Tomášem Ujfalušim, Zdeňkem Grygerou, Petrem Švancarou či Tomášem Necidem. Utkání i doprovodný dětský den se Zbrojovkou jsme jako jedni z hlavních partnerů podpořili návrhem vizuálů, marketingovými konzultacemi a koordinací public relations.

Během několikaměsíčních příprav naše agentura Lubošovi Kaloudovi připravila v rámci partnerství PR strategii a kompletní grafiku od vstupenek, diplomů až po billboardy. „V kraji dlouhodobě pomáháme řadě dobročinným a neziskovým projektům. Sportovní marketing a propagace sportu u mladých lidí patří mezi naše nově oblíbené disciplíny, takže věřím, že spolupráce s Lubošem Kaloudou a Petrem Švancarou rozhodně nekončí,“ dodává Petr Lesenský, ředitel agentury.

Vizuál od Lesensky.cz sportovní marketing kaloudova 11
Vizuál akce  v typicky sportovní aranži od našeho grafika Ivana Kebeleše

Kromě rozlučky Luboše Kaloudy měl sobotní den na Srbské připomenout slavné osobnosti brněnského mančaftu a také přitáhnout k fotbalu mladou generaci. Přes den proto areál Srbské hostil 28 regionálních týmů na Turnaji starších přípravek a hráčů do 11 let. V prostoru kolem trávníku současně probíhal Dětský den se Zbrojovkou a později i autogramiáda hvězdných týmů. V následujícím exhibičním souboji brněnských fotbalových legend a vicemistrů světa nakonec zvítězil tým Zbrojovky 9:7.

Jako partneři akce jsme si užili nejen utkání, ale také závěrečnou party s fotbalisty a dalšími mecenáši. Na večírku jsme k dlouhodobé podpoře akce přidali i finanční příspěvek pro Střední školu F.D. Roosevelta v Brně pro tělesně postižené. Tu jsme podpořili vítězným příhozem za dres Bonyho Wilfrieda v charitativní aukci dresů.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram