Amec konference

Zajistili jsme PR pro Amec Global Summit 2019

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
27. 5. 2019

Praha hostila ve dnech 21. až 23. května poprvé v historii Amec Global Summit. Na jedenáctý ročník přijali pozvání odborníci na mediální a marketingovou komunikaci z celého světa. Ti představili nejnovější trendy a inovace v měření PR. My jsme byli u toho, protože jsme celou akci ve spolupráci se společností Newton Media mediálně podpořili.

V minulosti se summit konal ve světových metropolích, jakými jsou například Barcelona či Bangkok. Letos se historicky poprvé uskutečnil ve střední Evropě. Konference přinesla hostům novinky z mediálního průmyslu i aktuality v měření PR, marketingové a mediální komunikace přímo od expertů globálních institucí a světových značek. Na akci vystoupil například Daniel Stauber, marketingový expert Facebooku, Dr. Jennifer Bruce z Adobe Systems nebo také představitelé globálních PR asociací a dalších firem oboru mediální inteligence.

Široká veřejnost se mohla dozvědět o Amec Global Summit 2019 už několik týdnů před jeho konáním. A to díky tomu, že jsme akci zajistili v České republice PR propagaci ruku v ruce s firmou Newton Media.

Právě Newton Media byla hlavním partnerem summitu a odnesla si také bronzovou medaili z AMEC Awards za mediální analýzu o schizofrenii. Aktivně jsme se podíleli také na tom, aby se akce zúčastnilo co nejvíce zástupců médií. Jsme rádi, že se spolupráce i celý Amec vydařil a těšíme se na další ročník!

Amec detail brožury

 

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram