PR Gang 2020

Zahájili jsme nový semestr PR Gangu

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
28. 2. 2020

Tento týden jsme s PR Gangem odstartovali nový semestr. Hned v pondělí 24. února jsme navštívili studenty Fakulty podnikatelské VUT. Ve čtvrtek jsme se pak setkali se studenty Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity. Do obou škol nás doprovázeli zástupci nejvýraznějšího klienta pro tento semestr - města Brna. Studenti od nás dostali zadání k vypracování strategie terénního průzkumu pro projekt Brno 2028: Evropské hlavní město kultury. Své návrhy nám budou prezentovat v průběhu března a dubna a my se už teď těšíme na všechny originální a neotřelé nápady!

Na březen chystáme odborné workshopy. Studenti, kteří je úspěšně absolvují, dostanou možnost se do terénního průzkumu sami zapojit. Nejlepší "výzkumníci" dostanou odměny, jakými jsou například vstupenky na Majáles či Utubering. Na závěr semestru pak připravujeme tradiční panelovou diskuzi se zajímavými osobnostmi z PR a marketingu.

Přednáška PR Gang na VUT

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram