Lesensky.cz vstupuje do Public Relations Network

Vstoupili jsme do světové sítě Public Relations Network s exkluzivitou pro Česko a Slovensko

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
26. 3. 2019

Od března 2019 jsme se stali členem mezinárodního kolektivu Public Relations Network. Nově jsme tak kolegy expertních týmů z osmadvaceti zemí světa od USA a Mexika, přes Dánsko a Švýcarsko až po jižní Afriku, Singapur nebo Japonsko. Každou zemi zastupuje právě jedna PR agentura. Členové sítě sdílí nejen myšlenky a poznatky, jak poskytovat PR služby na nejvyšší úrovni, ale současně umožňují realizovat kampaně po celém světě.

Proč do mezirodní sítě vstupujeme?

Chceme být blízko nejmodernějším světovým trendům a nabízet našim klientům mezinárodní přesah. Při růstu naší agentury je tak naše globální angažmá za přirozené. Díky spolupráci s Public Relations Network navíc získáváme možnost posouvat naše vzdělávací projekty, které mají globální potenciál.

PRN logo

Při vstupních pohovorech a řešení exkluzivity pro český a slovenský trh jsme mezinárodní síť zaujali naším konceptem PR 360®. PR je základem komunikace v digitální době, proto se všude na světě odborníci snaží propojit jeho sílu s efektivitou online marketingu. Jsme tedy rádi, že naše přihláška do sítě byla přijata. A získali jsme velmi pozitivní odezvu.

"Naše hledání kompetentní partnerské agentury v České republice a na Slovensku konečně přineslo ovoce a bílé místo na mapě ve střední a východní Evropě se nám podařilo zaplnit díky agentuře Lesensky.cz. Kromě agenturních referencí nás u nového partnera oslovilo moderní myšlení, zajímavé vize a profesionální komunikace."
Veit Mathauer, předseda představenstva Public Relations Network

Všichni členové mezinárodního kolektivu PR expertů se pravidelně scházejí střídavě v Evropě a v některé z mimoevropských destinací. Na příštích setkáních ve Vídní a v Šanghaji tak už bude mít díky nám zástupce i Česká a Slovenská republika.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram