DM drogerie ilustrační foto prodejny

Vítáme mezi klienty dm drogerii

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
28. 7. 2020

Společnost dm drogerie markt si pro zajištění mediální komunikace vybrala naši agenturu. Dlouhodobou spolupráci zahájíme v návaznosti na předcházející společnou a úspěšnou jarní komunikační kampaň. Náš agenturní tým pro značku dm komplexně zaštítí komunikační servis směrem k médiím. Kromě zvyšování povědomí o brandu jako o leaderovi na trhu v oblasti péče o zdraví a krásu budeme přicházet také s celospolečenskými tématy.

Správa public relations pro tak výrazný brand, jako je právě značka dm drogerie, nás velmi těší. O to více, že vedle samotné značky a produktů přesahuje komunikace i do aktuálních témat, jako je například trvalá udržitelnost.

Spolupráci s dm drogerie markt jsme si vyzkoušeli již na květnové kampani zaměřené na domácí beauty péči. Kampaň reagovala na stále se měnící situaci okolo omezování a dočasného uzavírání kosmetických salónů a kadeřnických služeb v době koronakrize a popsala trend změny poptávky po tomto sortimentu v drogeriích. Zaměřená byla na debatu o domácí beauty péči a rovněž na privátní produkty společnosti.

„S agenturním týmem jsme během několika dnů vytvořili kampaň, jejíž dosah v médiích nás příjemně překvapil. Ceníme si rychlou komunikaci a schopnost okamžitě reagovat na stále se měnící podmínky. Těšíme se proto i na další spolupráci."

Manažer pro komunikaci dm drogerie Jiří Peroutka

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram