Lesensky.cz je členem APRA ilustrační obrázek

Stali jsme se členem Asociace PR agentur (APRA)

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
29. 1. 2018

Od ledna jsme oficiálně vstoupili do Asociace PR agentur (APRA). Stáváme se tak jediným mimopražským členem této organizace. Zapojením do APRA využijeme k šíření povědomí o konceptu PR 360®, díky kterému jednoduše a srozumitelně propojujeme moderní PR s marketingem. V asociaci chceme také podpořit naše vzdělávací projekty PR Gang a PR Akademie.

V rámci APRA se chceme prezentovat jako aktivní členové. Využijeme toho, že se v prostředí PR pohybujeme bezmála deset let a velmi dobře známe potřeby klientů v regionech, které mají svá specifika. "Obor PR má v dnešní době obrovský potenciál, je však potřeba ho komunikovat maximálně jednoduše,“  říká Petr Lesenský, majitel agentury Lesensky.cz.

V asociaci se chceme věnovat vytváření smysluplných projektů zapojujících studenty do praxe, vyhledávání talentů a nastavení systematického vzdělávání. V tom vidíme totiž  v současnosti rezervy.

Partnerství bude oboustranně výhodné. APRA plánuje maximálně využít náš potenciál i nadšení. „Na aktivní zapojení nové mladé české dynamické agentury se těšíme. Nabízejí se zajímavé možnosti spolupráce, které by mohly pomoci oběma subjektům k dalšímu rozvoji,“ vysvětlil Patrik Schober, místopředseda APRA.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram