Stali jsme se členem Asociace PR agentur (APRA)

Veronika Duchoňová
Autor článku: Veronika Duchoňová

Od ledna jsme oficiálně vstoupili do Asociace PR agentur (APRA). Stáváme se tak jediným mimopražským členem této organizace. Zapojením do APRA využijeme k šíření povědomí o konceptu PR 360®, díky kterému jednoduše a srozumitelně propojujeme moderní PR s marketingem. V asociaci chceme také podpořit naše vzdělávací projekty PR Gang a PR Akademie.

V rámci APRA se chceme prezentovat jako aktivní členové. Využijeme toho, že se v prostředí PR pohybujeme bezmála deset let a velmi dobře známe potřeby klientů v regionech, které mají svá specifika. "Obor PR má v dnešní době obrovský potenciál, je však potřeba ho komunikovat maximálně jednoduše,“  říká Petr Lesenský, majitel agentury Lesensky.cz.

V asociaci se chceme věnovat vytváření smysluplných projektů zapojujících studenty do praxe, vyhledávání talentů a nastavení systematického vzdělávání. V tom vidíme totiž  v současnosti rezervy.

Partnerství bude oboustranně výhodné. APRA plánuje maximálně využít náš potenciál i nadšení. „Na aktivní zapojení nové mladé české dynamické agentury se těšíme. Nabízejí se zajímavé možnosti spolupráce, které by mohly pomoci oběma subjektům k dalšímu rozvoji,“ vysvětlil Patrik Schober, místopředseda APRA.