Emil open zahajovací ceremoniál

S naší mediální podporou odstartovaly evropské hry handicapované mládeže

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
23. 6. 2022

Již po jedenácté hostí Brno letní evropské hry handicapované mládeže Emil Open. Mladí sportovci se představí v sedmi sportech a více než 30 disciplínách. Organizátorům mezinárodní akce jako mediální partneři pomáháme s media relations a propagací události mezi novináři.

O letošní hry je mezi mládeží enormní zájem. V celkovém počtu i s doprovodem zamířilo do Brna 884 účastníků z 16 zemí Evropy. Sportovci soutěží například atletice, plavání, stolním tenisu, boccii, bocce a letos nově i v lukostřelbě a cyklistice.

Na mediální podpoře akce pracujeme už od května. Kromě tiskových zpráv a kontaktu s novináři pomáháme s prezentací příběhu handicapované sportovkyně Anny Juroškové, která je ambasadorkou letošního ročníku. Na starost máme také mediální partnerství s Deníkem, Českým rozhlasem, Českou televizí a další agendu.

 

Regionální akce zaměřené na mládež a sport podporujeme dlouhodobě. Spolupráce sdružujeme v projektu #marketingpomaha, díky kterému můžeme poskytnout zkušenosti, znalosti a kapacity našeho týmu na dobrou věc.

Markéta Kohoutková, Executive director Lesensky.cz

 


Jako partneři jsme se zúčastnili také slavnostního zahájení her, kde nechyběla ani primátorka Markéta Vaňková, hejtman Jan Grolich, senátor Kraus a Zbyněk Sýkora, předseda Českého paralympijského výboru. Hry zahájil Pavel Zbožínek, prezident organizačního výboru Emil Open.

Právě teď jsou hry v plném proudu a vřele proto zveme veřejnost, aby se přišla podívat na zápal i nadšení sportovců. Účastníkům přejeme ty nejlepší výkony a hlavně radost z pohybu.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram