E.ON pátý rok spolupráce, Tom a Martin B. | Lesensky.cz

S E.ON míříme k pátému roku spolupráce. Od CNG jsme přešli k péči o celé portfolio služeb a produktů

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
14. 12. 2017

Více než 2 600 zmínek v tuzemských médiích a ke 250 zveřejněným tiskovým zprávám, komentářům, avízům a dalším materiálům. Tak se dají v číslech shrnout bezmála čtyři roky spolupráce naší agentury s energetickou společností E.ON. Od prvotní komunikace témat spojených s CNG jsme za tu dobu rozšířili spolupráci k pokrytí všech PR aktivit produktů a služeb společnosti a PR aktivit ekologické soutěže E.ON Energy Globe.

Společnost E.ON patří dlouhodobě k našim nejvýznamnějším klientům. Spolupráce běží již od dubna 2014, kdy se PR tým začal starat o oblast CNG. Na přelomu roku se poté rozšířila i na další produkty a služby, a od roku 2016 se staráme kompletně o celé portfolio firmy včetně soutěže E.ON Energy Globe.


Čtyři roky spolupráce se společností E.ON

V roce 2014 jsme s tématy spojenými s CNG a později i dalšími produkty zajistili 512 zmínek v tuzemských médiích. Spolupráce rozšířená o další produkty a služby E.ON a částečně též o mediální pokrytí soutěže E.ON Energy Globe přinesla v roce 2015 už více než 800 zmínek. Spokojenost s prací agentury a svěření celého portfolia společnosti včetně ekologické soutěže vyústily v letech 2016 a 2017 v další nárůst jak v počtu zmínek, tak i komunikovaných materiálů od tiskových zpráv, avíz a komentářů až po lifestylově a zpravodajsky laděné texty.

V roce 2016 jsme do médií komunikovali 70 materiálů k produktům a službám, které přinesly 763 zmínek v médiích včetně rozhlasu a televize. Pro E.ON Energy Globe jsme žurnalistům nabídli 26 materiálů, a navíc jsme pomohli uspořádat tiskovou konferenci. Tyto aktivity zajistily klientovi více než 430 zmínek v médiích. V letošním roce jsme médiím doposud poskytli 63 materiálů k produktům a službám a 25 k ekologické soutěži. Práce našeho PR týmu přinesla 636 a 288 zmínek v médiích.

O tom, že je spolupráce dlouhodobě úspěšná, a práce, kterou náš PR tým odvádí, je kvalitní, svědčí i její prodloužení na rok 2018. V dubnu vstupujeme s E.ON do pátého roku společných PR aktivit a již teď se těšíme, jaké zajímavé výzvy nám následující období přinese.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram