Lesensky.cz slovensko expanze ilustracni foto

Rozšiřujeme servis pro slovenské zákazníky a inovujeme web

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
24. 5. 2022

Rozšiřujeme aktivity na slovenském trhu. Posílením týmu a doplněním webu reagujeme na rostoucí poptávku klientů. S marketingovou komunikací na Slovensku nově pomáháme společnostem Kodys, Quick Stop Car či Czech Export Services.

Pro společnost Kodys realizujeme nový web a e-shop pro slovenské zákazníky. Pro síť autoservisů Quick Stop Car a poradenskou společnost Czech Export Services pak připravujeme komunikační strategii pro vstup na slovenský trh. S ohledem na rostoucí poptávku zákazníků po provázání PR a marketingových aktivit v České republice a na Slovensku posilují náš tým Lucia Hrůzová, která se bude starat právě o slovenské projekty.
 

„Kromě rozšíření týmu jsme se rozhodli zapracovat také na slovenské verzi agenturního webu. Ten je nyní plně lokalizován do slovenštiny. Kromě nabídky služeb na něm zákazníci ze Slovenska najdou i případové studie, aktuality či praktický marketingový slovník.“

Roman Kučera, CEO agentury Lesensky.cz


Všechny tyto kroky jsou vyústěním zvýšené poptávky stávajících, ale i nových klientů, kteří mají zájem o posílení známosti svého brandu na slovenském trhu. PR a marketingové aktivity na zde zajištujeme také pro partnery z celosvětové sítě agentur PR Network.

Na Slovensku pracujeme pro některé klienty již delší dobu. Například Green Ways dodáváme slovenskou mutaci magazínu pro zákazníky či správu sociálních sítí. Pro společnosti Tork, Enbra či Lomax zase realizujeme media relations. Kombinovanou komunikaci na české i slovenské zákazníky zastřešujeme rovněž pro energetickou společnost EG.D v rámci přeshraničního projektu ACON, který se zabývá inteligentními distribučními soustavami.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram