Digisemestr a Ecommerce Expo | Lesensky.cz

Rozšířili jsme spolupráci s Fáborským o Digisemestr a Ecommerce Expo

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
8. 11. 2017

Po úspěšné spolupráci na Marketing Festivalu svěřil Jindřich Fáborský naší agentuře mediální servis svých dvou dalších projektů. Nově agenturní tým zaštítí PR pro vzdělávací program Digisemestr a veletrh Ecommerce Expo Prague. Vedle klasického PR máme pod palcem také koordinaci mediálních partnerství a odborné konzultace.

Media relations pro projekty Jindřicha Fáborského zastřeší za naši agenturu ředitelka marketingového týmu Veronika Duchoňová. V rozšířeném partnerství se budeme kompletně starat o media relations od akreditací, dlouhodobých mediálních spoluprací až po zajišťování exkluzivních rozhovorů s řečníky. Jako mediální partnery Marketing Festivalu jsme letos domluvili například Forbes, MediaGuru.cz nebo Marketing Sales Media.

Marketing Festival, Digisemestr i Ecommerce Expo mají skvěle propracovaný a velmi efektivní marketing a máme velkou radost, že k němu budeme moci přidat i stejně kvalitní PR.

Pevnější napojení na Marketing Festival, Digisemestr i Ecommerce Expo využijeme i pro interní vzdělávání a hledání nových talentů. Díky celoagenturní účasti na Festivalu a Expu budeme mít přehled o nejnovějších trendech v digitálním marketingu a budeme moci obratem inovovat naše produkty i kampaně. Na Digisemestru se pak zaměříme na kontakt se začínajícími marketéry, mezi nimiž budeme případně hledat i nové agenturní posily.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram