Prague mussel week PR kampaň

Pro Prague Mussel Week jsme připravili degustační tiskovou konferenci

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
17. 9. 2019

Mušlí se bát nemusíte, jsou zdravé a hlavně chutné! To měla ukázat VIP degustace holandských slávek pro vybrané novináře v rámci mušlového festivalu Prague Mussel Week. Na gastronomicky zaměřenou tiskovou konferenci, kterou jsme připravovali, dorazili stěžejní food novináři i celebrity.

Slávky na thajský způsob s kokosovým mlékem nebo s řapíkatým celerem? V rybí restauraci Blue Fjord v centru Prahy se ve středu 11. září ochutnávalo ve velkém. Vybrané recepty přímo před zraky novinářů připravovaly vítězky soutěže Master Chef Lea Skálová a Kristína Němčková. Eventu se také účastnili gastroprofíci Jiří Schwarz z Aquapalace a šéfkuchař z Les Moules Tomáš Martinka. Degustovaly se i ústřice prvotřídní kvality.
 

Klienta Prague Mussel Week zastupujeme v komunikaci festivalu. Během čtyřměsíční kampaně jsme postupně připravovali řadu PR témat, komunikovali s novináři napříč mediálním spektrem, realizovali řadu soutěží a zorganizovali závěrečnou neformální konferenci.

„Cílem naší strategie je ukázat široké veřejnosti, že mušle nejsou žádným luxusním nedostupným zbožím, ale chuťově výbornou, nutričně hodnotnou a zdraví prospěšnou součástí každodenního jídelníčku.“

Markéta Faltysová, Senior PR Manager Lesensky.cz

Festival proběhne v desítkách pražských restaurací, připravena jsou i speciální menu, v nichž v hlavní roli zazáří holandské slávky, které pro pilotní ročník festivalu Prague Mussel Week přiveze do Česka společnost HOPI CEE FISH HUB.

Šéfkuchaři zapojených restaurací je zkombinují s rozličnými ingrediencemi do desítek lahodných kombinací. Ochutnat bude možné slávky s estragonem a nakládanými houbami, po baskicku s chorizem, s avokádem či pečené slávky na borovicovém jehličí. Kompletní program a menu festivalu naleznete zde.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram