Zetor Engineering | Lesensky.cz

Pro mediální servis si nás vybral Zetor Engineering i tři noví klienti

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
8. 8. 2017

Druhý kvartál jsme uzavřeli úspěšnou spoluprací se společností Zetor Engineering. Tuzemskému vývojáři obranné techniky jsme poháhali medializací nových vozidel a jejich uvedením na Mezinárodním veletrhu vojenské a bezpečnostní techniky IDET. Do druhé poloviny letošního roku vkročíme s dalšími třemi novými PR klienty. Nově se budeme starat o brokerskou firmu Gepard Finance, chiptuningovou společnost Profichip a o startup iPov Messenger Bot.

Pro designérskou společnost Zetor Engineering, která se soustředí na vývoj platforem pro vysoce mobilní pásová a kolová terénní vozidla, jsme zajistili kompletní komunikaci s médii před, během i po veletrhu IDET. Akci předcházela intenzivní příprava, při které jsme navrhli trojici brožur k prezentaci jednotlivých vojenských vozidel a připravili press kit i mediální strategii. Pro veletrh, kde Zetor Engineering představil své military projekty, jsme pak fungovali jako tiskoví mluvčí a hlavní mediální kontakt. Během měsíční spolupráce se podařilo zajistit přes 60 mediálních výstupů, například na Aktuálně.czEuro.cz, Ihned.cz či Eurozprávy.cz.

S mediálním servisem pomůžeme i novým klientům. Pro brokerskou firmu Gepard Finance vedle PR v nové spolupráci zajistíme i content pro interní potřeby firmy. K trojici našich nových zákazníků patří i společnost Profichip, která se zabývá profesionálním chiptuningem nejen osobních automobilů, ale také kamionů, traktorů či lodí. Posledním přírůstkem do našeho portfolia je startupový projekt iPov Messenger Bot ze studia Point FM. Projekt je unikátní tím, že využívá Facebook Messenger a automatického robota jako službu pro snadné zajištění povinného ručení a havarijního pojištění vozidel.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram