Mediální trénink pro E.ON

Pro E.ON jsme zajistili mediální školení s profesionály z České televize

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
2. 12. 2019

Pro jednoho z našich dlouhodobých klientů – energetickou společnost E.ON – jsme v minulém týdnu uspořádali v prostorách naší agentury mediální školení. Manažery E.ON do Brna přijela školit zkušená ekonomická redaktorka České televize Michalela Nováková a také kameraman. Celodenní akce byla zaměřená jak na teoretické znalosti, tak i praktické dovednosti při vystupování před kamerou.

Čtveřice manažerů E.ON se nejprve seznámila s tím, co vystupování před kamerou obnáší, jakou roli hraje neverbální komunikace i jaký postoj zaujmout, aby respondent na televizní obrazovce před diváky "netančil".

Michaela Nováková mediální tréninka pro Lesensky.cz
Školení vedla ekonomická redaktorka ČT Michaela Nováková

Ve druhé části pak na účastníky školení čekal nácvik výstupů před kamerou. Během osmi hodin si osvojili zásady vystupování před kamerou. Při následném rozboru natočeného materiálu se také podívali, jakých chyb se dopouštěli a zjistili, jak se jich vyvarovat.

Nácvik mediální školení
Na teoretickou část navázal workshop s kameramanem a nácvikem vystupování na kameru

Ze školení si zástupci E.ON odnesli znalosti, které budou moci využít nejen při komunikaci s médii, ale například i v dalších vnitrofiremních aktivitách. Věříme, že na úspěšné školení v následujících měsících navážeme dalším pokračovacím tréninkem.

Kontakt

Spojte se
s námi!

Potřebujete pomoci získat prostor v médiích a jistotu při vystupování? Připravíme vám mediální strategii i školení  na míru.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram