PR Network setkání červen 2024

PR Network: Co řeší píáristé napříč kontinenty?

Profile picture for user Tereza Ticháčková
Tereza Ticháčková
20. 6. 2024

Naše agentura je od roku 2019 členem PR Network, globální sítě public relations agentur. Každého půl roku se setkáváme s dalšími členy, abychom sdíleli zkušenosti a novinky z oboru a probrali, co nás trápí a jak to řešíme. Poslední meeting proběhl v červnu letošního roku a stejně jako v předešlých měsících si z něj odnášíme zajímavé poznatky a informace. 

PR Network je globální síť agentur zabývajících se public relations a komunikací, jejímž smyslem je spolupracovat na mezinárodním poli a sdílet osvědčené postupy, tipy a triky. Členství nám umožňuje získávat cenné zkušenosti z různých koutů světa, ale také poskytovat našim klientům lepší a inovativnější řešení, pokud projeví zájem o PR služby v jiných zemích a kontinentech. 

Každého půl roku se účastníme setkání s řediteli dalších členských agentur, kde si vzájemně vyměňujeme zkušenosti s konkrétními problémy nebo obecné postřehy z komunikace s médii. Tato setkání jsou pro nás vždy velmi zajímavá, protože nám umožňují koukat pod ruce firmám ze zcela jiného prostředí a častokrát nás přivádí na neotřelé nápady. Ve výsledku tak můžeme neustále zlepšovat naše služby a přinášet klientům to nejlepší.

Na setkání ředitelů v rámci PR Network se vždycky těším, protože mě zajímá, jak na podobné výzvy a problémy pohlíží lidé z Hong Kongu, Mexika, Kanady, Japonska nebo třeba Spojených států. Těším se na příští rok, až se uvidíme v Londýně.

Roman Kučera, CEO Lesensky.cz

Posledního setkání, které se uskutečnilo 14. června 2024, se zúčastnilo 16 ředitelů agentur z 16 různých zemí Asie, Evropy a Ameriky. Diskutovali o zkušenostech z výměnných stáží mezi členskými agenturami, sdíleli best practices pro zapojení nových členů do týmů nebo řešili pokroky v oblasti umělé inteligence (o využití AI v oblasti PR jsme psali třeba tady). Důležitým tématem byly také kampaně pro globální klienty na více trzích, což je jedním z hlavních poslání PR Network. Už teď se těšíme na další setkání, které se pravděpodobně uskuteční příští rok v Londýně.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram