PR gang online přednášky

PR Gang se rozšiřuje, studentům přibývá zakázek ve veřejné správě

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
15. 10. 2020

Naše studentská agentura PR Gang zahajuje v říjnu už osmý semestr spolupráce s vysokými školami. Studenti brněnských komunikačních a marketingových oborů se tak i v době distanční výuky budou moci podílet na skutečných zakázkách a spolupracovat s předními odborníky. Kromě práce pro komerční klienty rozšiřuje agentura záběr do veřejné správy, kde nově získala podporu brněnského magistrátu.

Myšlenka kombinující nadšené a nápadité studenty s úspěšnými lidmi z praxe byla v PR Gangu od začátku založena na konkrétní spolupráci v rámci dílčích zakázek. Přesunu do online prostředí agentura využila k pomoci vyučujícím s distanční výukou a nabídnutí širšího spektra marketingových a PR služeb směrem k novým klientům.

Zájem o služby PR Gangu každoročně roste, protože nápady studentů a zkušenosti odborníků jsou v dnešní době žádaným mixem. Výhodou našeho projektu je fakt, že s každým školním rokem přibíráme nové studenty, díky čemuž prostě nestárneme. V zádech máme široký záběr špičkových odborníků, což nám umožňuje řešit i ty nejkreativnější kampaně na nejvyšší úrovni.

Mezi stěžejní partnery projektu dlouhodobě patří online marketingová společnost igloonet, odborníci na sociální sítě ze společnosti Influencer.cz, kreativci z týmu Smeczka či PR agentura Lesensky.cz, která s myšlenkou projektu před čtyřmi lety přišla.

Město Brno podobné aktivity podporuje, o čemž svědčí naše postupně se rozšiřující spolupráce s PR Gangem, který je aktivní na většině brněnských vysokých škol. Projekt studenty vtahuje do reálného světa a propojuje je s místními firmami a institucemi, což považujeme v dnešní době za velmi užitečné,“ doplnil druhý náměstek brněnské primátorky Tomáš Koláčný, který nad PR Gangem převzal osobní záštitu.

Panelová diskuze se letos zaměří na brněnskou kulturu

Kromě spolupráce na reálných zakázkách nabízí PR Gang akademické sféře pravidelně také odborné přednášky či panelové diskuze. Letos se diskuze konala 27. října na téma Brno – město studentů a kultury. Město Brno se hodlá ucházet o titul Evropského hlavního města kultury pro rok 2028.

ZÁZNAM PANELOVÉ DISKUZE MŮŽETE SLEDOVAT NA YOU TUBE ZDE.

Protože moravská metropole, kultura a studenti patří neodmyslitelně k sobě, rozhodli jsme se panelovou diskuzí na tento úmysl navázat. Spolu s odborníky a studenty jsme řešili, proč je právě Brno tím nejlepším kandidátem. Věříme, že diskutéři jako Kamila Zlatušková (Festival Serial Killer), Marek Fišer (radní pro kulturu), Jan Vlachynský  (zástupce gastro scény) či Lukáš Stara (provozovatel klubu Fléda), Petr Lesenský či Hana Tomaštíková (DPMB) vás zaujmou.

 

 

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram