PR Gang ilustračni foto

PR Gang se v novém semestru zaměří na dezinformace. Na panelovou diskusi zve Klímu či Kartouse

Profile picture for user Anna Kraus
Anna Kraus
21. 4. 2022

Naše kreativní agentura PR Gang, která zajišťuje vzdělávací programy pro studenty, zaměřila jarní semestr letošního roku na téma dezinformací. Vysokým školám dodává tematické přednášky a připravuje květnovou panelovou diskuzi s experty. Lektoři PR Gangu rovněž spojili své síly s APRA, díky čemuž v rámci projektu Den pro školu přednášejí o fake news také středoškolákům.

„Nově jsme se rozhodli každý semestr věnovat vybrané problematice spjaté s komunikací. Studenti se tak mohou těšit na tematické přednášky či na spolupráci s klienty, kterým je vybraná problematika blízká. S ohledem na dění ve světě letošní jarní semestr orientujeme na dezinformace a na to, jak se jim účinně bránit.“

Anna Kraus, vedoucí studentské agentury PR Gang

Pozvánka: Panelová diskuze s předními odborníky na dezinformace

K danému tématu směřuje i chystaná panelová diskuze s příznačným názvem SDÍLEJTE TO, NEŽ TO SMAŽOU. Vstup na akci je zdarma. Akce se uskuteční 5. května 2022 v 15 hodin v brněnském Univerzitním kině Scala s těmito hosty:

  • Michal Klíma, vládní zmocněnec pro oblast dezinformací
  • Johana Bázlerová, zakladatelka oblíbeného projektu Jsem v obraze
  • Bob Kartous, ředitel Pražského inovačního institutu a mluvčí Českých elfů
  • Jana Soukupová, novinářka, spisovatelka a disidentka
  • Michal Hroneš, vedoucí inovací v Newton Media
     

PR Gang panelová diskuze

 

Podrobnosti o panelové diskuzi


O dezinformacích také pro středoškoláky

Agentura Lesensky.cz byla navíc jako člen APRA oslovena k participaci na projektu Den pro školu, aby pomáhala vyučujícím středních škol s mediální výchovou a osvětou v oblasti dezinformací a fake news. Vnímáme to jako skvělou příležitost pro naše lektory a mentory z PR Gangu, kteří mají s prací se studenty bohaté zkušenosti. O dezinformacích tak budeme vzdělávat i středoškoláky.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram