SportAnalytik | Lesensky.cz

Podpořili jsme SportAnalytik a hledání ideálního sportu pro brněnské děti

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
9. 3. 2017

Začátkem března jsme mediálně podpořili unikátní akci s podtitulem SportAnalytik, která se po celé České republice úspěšně koná již čtvrtým rokem. Během speciálního dopoledne hledaly děti v brněnské hale TJ Tatran Bohunice pod dozorem odborníků ideální sportovní aktivitu. Po absolvování praktického testu, který se skládal z 8 různých pohybových aktivit, si účastníci odnesli vyhodnocení fyzických schopností spolu s individuálním doporučením vhodných sportů.

Metoda SportAnalytik porovnává děti s tisícovkami vrstevníků stejného pohlaví a věku a je primárně určena věkové skupině 5 až 15 let. „Za uplynulou sezonu se jednotlivých sportovních dnů po republice zúčastnilo zhruba 1500 dětí. Jsme rádi, že jsme brněnskou etapu mohli podpořit a že o ni byl zájem. Další možnost najít ideální sport budou mít brněnští zájemci již 11. června v hale Vodova,“ uvedla Veronika Duchoňová, koordinátorka agenturních spoluprací.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram