Ilustracni foto schuzka

Na dvoudenním setkání APRA se řešil plán na nový rok i vzdělávání

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
8. 2. 2020

Po dvoudenním setkání Asociace public relations agentur (APRA) je připravený roční plán organizace i nové projekty. Na akci nás zastupoval Petr Lesenský, který je členem vedení APRA.

Ve středu 5. února se zástupci členských agentur APRA sešli v pražské restauraci La Gare k diskuzím nad plány pro letošní rok. Na generálním shromáždění se tradičně řešily stávající i budoucí výzvy či příležitosti v oboru PR. Petr Lesenský prezentoval účastníkům výsledky a nové návrhy asociace v oblasti vzdělávání a externí komunikace, kterým se na půdě asociace dlouhodobě intenzivně věnuje. Závěrečným bodem programu byla diskuze nad rozpočtem organizace. Ten ve čtvrtek finalizovala výkonná rada na navazujícím výjezdním zasedání.

Výhledy APRA do dalšího roku mají pevné obrysy. Stejně jako loni nás čeká spousta práce, náš obor se neustále mění a musíme být připravenu využít nových příležitostí. Výkonná rada je jednotná a má důvěru členů, to nám usnadňuje situaci. I ty nejsložitější témata můžeme řešit v příjemné přátelské atmosféře.
Role naší agentury v APRA je specifická tím, že jsme jediný mimopražský člen asociace. Nadále se proto chceme aktivně zapojovat do šíření aktivit asociace mimo Prahu s cílem kultivovat náš obor v regionech.“

Petr Lesenský, zakladatel naší agentury a člen výkonné rady APRA.

Foto z jednání APRA
Dva dny jednání výkonné rady APRA jsou za námi.

 

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram