Město Brno akce Díky Brno ilustrační fotografie

Město Brno ocenilo naši pomoc během pandemie

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
18. 8. 2020

Nejvyšší zástupci města Brna oficiálně ocenili pomoc naší agentury v době pandemie koronaviru. Na akci nazvané “Díky, Brno!” se společně s námi dostalo slavnostního poděkování také záchranným složkám, zdravotníkům, zástupcům městských částí a dobrovolníkům. Pro město Brno jsme v době pandemie bezplatně vytvořili v řádu dnů informační web o koronaviru. Společně s partnerskými agenturami jsme navíc stáli v rámci výzvy #marketingpomaha u vzniku mnoha smysluplných projektů.

„Setkání Díky Brno! pro nás bylo připomínkou doby, kdy se jednotlivci, firmy i město semkli a v rekordním čase se podařilo mobilizovat potřebné aktivity – od šití roušek, zdravotní pomoc či bleskový informační servis. Jsme rádi, že jsme mohli přispět a spolupracovat na řadě projektů s našimi tradičními konkurenty. V aktivitách hodláme pokračovat. S partnerskými subjekty budeme nadále fungovat bezplatně pro ty, co nás potřebují."
Petr Lesenský, zakladatel agentrury Lesensky.cz

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu naše agentura zveřejnila dobrovolnickou výzvu #marketingpomaha. Smyslem iniciativy bylo poskytnout rychlé a bezplatné PR a marketingové služby obcím, dobročinným spolkům a smysluplným projektům. Ukázalo se, že poptávka po webech, srozumitelných textech, osvětě v médiích a popularizaci neziskových projektů, byla v době krize enormní.

Jako pomoc jsme v agentuře vytvořili informační portál koronavirus.brno.cz, díky němuž magistrát snadno a rychle Brňany informoval o změnách, nařízeních a úředních aktualitách souvisejících s covid-19. Kromě toho jsme koordinovali a tvořili kampaně na obědy pro seniory zdarma, na Modrou linku či automaty na roušky. Do naší výzvy se přihlásilo přes 30 dobrovolníků z řad brněnských agentur i freelancerů. Celkem se podařilo podpořit přes 20 projektů. Děkujeme!

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram