Alexander Fiala

Marketingové oddělení posiluje kreativu, do týmu nastupuje reklamní stratég Alexandr Fiala

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
24. 9. 2019

Od září se novým členem našeho marketingového oddělení stává Alexandr Fiala, který má mnohaleté zkušenosti s kreativními kampaněmi a reklamním prostředím. Pod jeho vedením plánujeme rozšířit kreativní potenciál a nabídnout trhu moderní ucelené kampaně v rámci našeho firemního konceptu PR 360®.

Alexandr Fiala se v branži pohybuje už od roku 1995.
Do našeho týmu přichází po dvanácti letech strávených v komunikační agentuře Media Age, kde kromě vytváření reklamních kampaní zakládal a posledních sedm let vedl digitální sekci.

„Své znalosti a zkušenosti rád využívám k synergii toho nejlepšího z moderních i tradičních reklamních technik. Plánuji se v agentuře zaměřit na co nejužší propojení onlinového světa s offlinem a na produktové provázání PR, marketingu a reklamy. Společně s novými kolegy v tom vidím obrovský potenciál,“ říká náš nový Creative Director Alex Fiala.

Do týmu jsme získali špičkového reklamního stratéga, který nám pomůže zabalit naše stávající aktivity do ještě kvalitnějšího produktu. Věříme totiž, že moderní PR kampaně se neobejdou bez kreativy a provázání marketingových nástrojů. Tešíme se tedy, až Alex připraví svou první kampaň PR 360 pod taktovkou Lesensky.cz!