Marketingová analýza

Marketingová analýza 360

  • Data a průzkumy

  • Efektivnější byznys

Pokračovat

Jsme PR a marketingová agentura

Pokud se plánujete s vaší firmou pohnout z místa, potřebujete vědět, kde se aktuálně nacházíte a jak funguje svět kolem vás. Průzkumy, data a analýzy vám poskytnou detailní vhled do byznysu a pomohou vám s orientací na trhu. Získáte přehledné informace a hodnotné podklady, které vás nasměrují vstříc pozitivním změnám.

Služby

Marketingová analýza

Důkladně prostudujeme vaši nabídku i všechny nástroje, kterými ji propagujete. Identifikujeme vaši konkurenci a prozkoumáme její marketingové aktivity. Výstupy z analýzy vám pomohou zefektivnit marketing a podpořit prodeje.

Marketingový plán

Ve strategickém plánu vám doporučíme, jaký mix služeb a jaký rozpočet vynaložit právě na váš marketing. Poradíme vám, kdy, kolik a jak investovat do marketingových nástrojů. Vaše kampaně získají plán, cíl a osloví nejrelevantnější zákazníky.

Byznys analýza

Zmapujeme silné a slabé stránky vašich produktů, služeb a byznys strategie. Zhodnotíme také vaši nabídku, komunikační kanály a aktivity konkurence. Ve výsledném reportu obdržíte rovněž doporučení, jak tyto poznatky využít v online i offline marketingu.

Komunikační strategie

Doporučíme vám, jakým tématům se věnovat a jak je využít na maximum. V komunikaci se zaměřujeme na jednotný jazyk, tón a hodnoty značky. Vaše prezentace světu bude konzistentní, sebevědomá a zapamatovatelná.

Audit webu

Poradíme vám s redesignem a tvorbou webových stránek. Na základě technické, designové a marketingové analýzy dostanete strategický dokument, který vám pomůže s rozhodováním o konkrétním vylepšení vaší online prezentace.

 Identita & branding

Prozkoumáme vaši identitu a porovnáme ji se stávající firemní kulturou, designem a vyjadřováním. Poskytujeme konzultace v oblasti brandingu a korporátní komunikace. Výstupní doporučení vám pomohou s vylepšením grafické prezentace, komunikace a marketingu.

Jak pracujeme

Spolupráci na analýzách zahajujeme setkáním, na kterém se seznámíme s vaší firmou. Vyslechneme si vaše přání a společně sestavíme plán analýzy na míru. Poté se pustíme do práce – prozkoumáme váš web, komunikaci, PR i marketing a tyto oblasti porovnáme s konkurencí. Na základě zjištěných dat pro vás sestavíme obsáhlý report a doporučení, které vám odprezentujeme, a společně probereme, jak je nejlépe využít ve váš prospěch.

Case study

Strategie pro OC Novo Plaza
OC Novo Plaza logo

Rebrand v časech pandemie

Pro pražské obchodní centrum jsme připravili marketingovou podporu rebrandu a zajistili rozjezd nové vizuální komunikace. Naším úkolem bylo  také oživit korporátní identitu, rozvinout ji do kampaní a představit ji zákazníkům.

Podívat se na případovou studii

Ceník služeb

Pracujeme pro významné klienty, kterým nabízíme komplexní marketingové služby. Naše kampaně mají prokazatelný efekt a hodnotu.

25 000 Kč
Audit webu

Důkladná analýza webu. Získáte doporučení pro tvorbu/redesign webu a také plán pro jeho propagaci. Obsahuje audit vašeho webu, cílových skupin i průzkum konkurence.

120 000 Kč
Základní analýza

Analýza vaší prezentace, marketingu a konkurence. Získáte detailní a hloubková data o vašem byznysu a marketingu. Obsahuje osobní konzultace.

180 000 Kč
Marketingový plán

Marketingová analýza a konkrétní plán na 12 měsíců. Zahrnuje podrobný analytický report, doporučený roční marketingový plán všech komunikačních kanálů a výstupní workshop.

230 000 Kč
Strategický plán

Firemní strategie pro všechna 4P marketingového mixu. Na základě hloubkové analýzy získáte doporučení pro veškeré marketingové, obchodní, produktové i brandové aktivity.

Strategie 360

Průběžný analytický, marketingový a PR servis. Spojujeme efekt PR s výkonností marketingu. S jedním rozpočtem oslovíte zákazníky, partnery či média ve 360° záběru.

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme pro vás nejvhodnější typ analýzy a společně s vámi vytvoříme základ pro efektivní PR a marketingovou strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Přejít na kalkulátor a ceník služeb

PR 360 diagram