Zástupci agentury Lesensky.cz před zahájením launch akce Kuki TV 2:0

Kuki TV má novou verzi. Pomohli jsme s představením služby novinářům

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
20. 3. 2019

Chytrá internetová televize Kuki přichází v březnu ve zcela nové verzi. Zákazníkům umožní sledování oblíbených pořadů, aniž by museli znát televizní program a přesný čas vysílání. Každému uživateli maximálně přizpůsobí nastavení i nabídku obsahu. Tyto informace i další novinky se díky naší tiskové konferenci dozvěděli novináři ještě před oficiálním spuštěním služby. Speciální launchovací akci pro média jsme uspořádali v Praze a vydařila se.

Takzvanou Kuki 2:0 jsme médiím poodkryli v pražské Kavárně, co hledá jméno. Ačkoliv se akce konala klasicky dopoledne, dokázali jsme navodit tu správnou hollywoodsky-filmovou atmosféru. Příchozí si mohli jako první vyzkoušet téměř finální formu nové Kuki TV. Zájem vzbudila jak u odborných novinářů, tak v lifestyle sekci.

Tým vývojářů přitom pracoval na vylepšení déle než rok.

„Chceme, aby Kuki byla nejinteligentnějším televizním prohlížečem. Zákazníkům nyní nabízí veškerý televizní obsah na jediné stránce. Zároveň jim poskytuje nezávislost na televizním programu.“
Marek Bukal, vedoucí vývoje Kuki.

Její nová tvář bude dostupná ve více zařízeních, například v Apple TV, chytrých televizích od LG nebo ve webových prohlížečích. Aplikace bude k dispozici tradičně v chytrých televizích s operačními systémy Android TV a TIZEN. Brzy se nová Kuki stane také součástí set-top boxů.

Hlavní změnou, kterou jsme zástupcům z médií ještě odtajnili, je snadná orientace a vyhledávání v televizním obsahu. Už není třeba vědět, kdy a kde je konkrétní relace nebo film vysílán. Kuki se více zaměřila na tituly, které uživatelé mohou sledovat okamžitě a přehledně jim je v nabídce předkládá. Novinkou je vyhledávání podle názvů pořadů, podle žánrů, uživatelského hodnocení, ale také podle jmen herců a tvůrců. Nová Kuki obsahuje téměř 34 tisíc titulů všech žánrů, tedy okolo 26 tisíc hodin televizní zábavy.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram