Konference PRgangu, baťůžky | Lesensky.cz

Konference PRgangu je za námi, navštívilo ji přes 60 studentů

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
9. 4. 2017

Na začátku dubna jsme v rámci projektu PRgang uspořádali první debatu pro studenty s názvem „Máš na současné PR?“. Na půdě Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity se zájemci o PR diskutovali nejprve vyučující z Masarykovy univerzity Jaroslav Čuřík, Tereza Fojtová, Jan Tomandl a Filip Hrůza. Ve druhém bloku se pak představili odborníci z praxe Petr Lesenský, Milan Kříž, David Kirš a Martin Pilát. Moderování se zhostil Ondřej Aust z Médiáře, který byl mediálním partnerem celé akce.

Akce se zúčastnilo přes 60 studentů, některé jsme bohužel museli z kapacitních důvodů odmítnout. „Díky první akci jsme si ověřili zájem studentů o vzdělávání se v oboru PR nad rámec běžné výuky. To nás samozřejmě motivuje k uspořádání dalších a větších akcí na podzim,“ uvedla naše kolegyně Iva Procházková, která akci pořádala.

Projekt PRgang studenty přibližuje reálným zakázkám pod dohledem vysokoškolských vyučujících i odborníků z oboru. Zapojení studenti si tak postupně vyzkouší, co práce v PR obnáší – od nastavování podmínek spolupráce přes samotnou tvorbu kampaně až po osobní obhajobu své práce.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram