PRN Japan member

K celosvětové síti Public Relations Network se přidává agentura z Tokia

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
15. 9. 2022

Mezinárodní skupina Public Relations Network, kterou za Českou a Slovenskou republiku reprezentuje naše agentura, má nově zastoupení také v Japonsku. Součástí sítě PR agentur se stala společnost Custom Media, jež sídlí v Tokiu.

Celosvětová síť Public Relations Network (PRN) do svých řad přivítala japonskou agenturu Custom Media. Ta je oceňovanou marketingovou, obsahovou a strategickou komunikační agenturou. Mezi její klienty spadají jak zástupci významných hotelů a luxusních nemovitostí, tak představitelé předních japonských spotřebitelských značek, vzdělávacích institucí a softwarových společností.
 

„Profilujeme se jako agentura překlenující propast mezi domácím trhem a globálními značkami. Zahraničním podnikům pomáháme se vstupem na japonský trh. Díky členství v Public Relations Network můžeme dále rozšiřovat naše mezinárodní aktivity a zajišťovat komunikační služby pro partnery v Evropě, Asii, na Středním východě a v Americe.“

Robert Heldt, generální ředitel Custom Media.


Jsme velmi rádi, že se tokijská agentura Custom Media přidala do sítě mezinárodních PR specialistů. Těšíme na první setkání i spolupráce s Robertem a jeho odborným týmem.

O Public Relations Network

PRN je jednou z největších mezinárodních sítí nezávislých PR agentur z 30 zemí světa s více než 80 kancelářemi ve městech na pěti kontinentech. Špičky v oboru z jednotlivých zemí propojuje od roku 1995. Na pravidelných setkáních členové sdílejí své zkušenosti se sestavováním mediálních kampaní a v rámci spolupráce připravují pro klienty prezentace s celosvětovým dosahem.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram