Serial Killer Lesensky.cz partner

Festival Serial Killer dobyl Brno. Do mediálního partnerství jsme zapojili celý tým Lesensky.cz

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
1. 10. 2019

Dohromady 250 televizních profesionálů z celé Evropy zavítalo od 25. do 29. září do Brna na televizní festival Serial Killer. Ten ve svém 2. ročníku uvedl více než 40 projekcí z kvalitní evropské seriálové tvorby a vzbudil zájem žánrových fanoušků i novinářů. Pro unikátní akci jsme jako mediální partneři zastřešovali public relations a mediální aktivity.


Událost má podle lídrů z oboru velký potenciál a do několika let se může stát významným hráčem na poli evropského televizního průmyslu. „Z pozice mediálních partnerů se snažíme podporovat všechny stěžejní akce v regionu. Serial Killer je navíc naše srdcová záležitost, protože dlouhodobě známe lidi, kteří festival připravují. Rádi jsme pomohli se zastřešením komunikace směrem k médiím. Část našeho týmu si festival užila také jako nadšené publikum,“ dodává zakladatel naši agentury Petr Lesenský, který se zúčastnil slavnostního zahájení festivalu.
 

Mediálně i divácky festival zaznamenal pozitivní ohlasy a vytvořil v Brně skvělou atmosféru. Řečí oficiálních čísel sesbíral desítky mediálních zmínek a stovkami diváků zaplnil brněnská kina. Za naši agenturu jej navštívilo 5 členů, kteří se zúčastnili 10 různých společenských eventů a projekcí. Rádi se zapojíme do dalších etap festivalu a přejeme organizátorům hodně zdaru pro další ročník.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram