PRN ilustracni foto

Díky členství v PRN máme dosah až do Afriky. Mezinárodní síť se rozrostla o marockou agenturu BOXCOM

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
4. 3. 2020

Mezinárodní síť PR agentur Public Relations Network, jejímž jsme členem, přivítala do svých řad marockou společnost BOXCOM. Ta přináší nejen více než 15 let zkušeností v oblasti brand contentu a PR, ale také rozvinutou síť partnerů operujících v řadě zemí severní a západní Afriky.

Public Relations Network (PRN) se začátkem března rozrůstá o dalšího člena. Do mezinárodní sítě PR agentur nově vstupuje marocká obsahová a PR agentura BOXCOM. Ta se může pochlubit více než 15 lety praxe v oboru, zaměstnanci plynně hovořícími francouzštinou, arabštinou i angličtinou a rozvinutou sítí partnerů nejen v domácím Maroku, ale též v Egyptě, Alžírsku, Tunisku a v dalších zemích západní Afriky.

Mezi klienty agentury patří například letecká společnosti Air France, známý výrobce motocyklů Yamaha Motors, marocká větev nadnárodní ropné společnosti Total, globální expert na kabely a kabelové systémy Nexans, logistická společnost DHL či Americká agentura pro mezinárodní rozvoj (USAID).

„Náš management se již nějaký čas poohlížel po vhodné příležitosti, jak se zapojit do některé globální sítě PR agentur. Jsme tedy nadšeni, že se nám podařilo dojednat spolupráci s PRN. Řada našich klientů má zájem rozvíjet své marketingové a PR aktivity v celosvětovém měřítku. Vědomí, že se nyní můžeme opřít o důvěryhodné partnery z PRN operující na klíčových světových trzích, nás motivuje naše mezinárodní projekty dále rozvíjet.“ Imane Adnane, Development Director agentury BOXCOM

Za naši agenturu jsme rádi, že se síť rozšiřuje a těšíme se na spolupráci s Imane. Propojení s profesionály z hned několika severoafrických zemí se nám do budoucna určitě může hodit.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram