Skupinové foto Olympijský festival s Lesensky.cz

S Dětským futsalem jsme na Olympijském festivalu poděkovali politikům i sponzorům

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
15. 2. 2022

Více než šest let podporujeme spolek Dětský futsal. Organizátorům soutěží a turnajů pomáháme zdarma s komunikací, médii i pořádáním eventů. Jedním z vrcholů naší dlouhodobé spolupráce se stalo nedávné setkání futsalistů, politiků a podporovatelů mládežnického sportu. Na akci dorazila primátorka Markéta Vaňková, hejtman Jan Grolich, členové olympijského výboru i významní sponzoři.

V areálu Olympijského festivalu připravil Dětský futsal ve spolupráci s partnery neformální odpoledne, během kterého si hosté mohli vyzkoušet olympijské sporty.

Cílem setkání nebylo jen představit sport veřejnosti, ale zároveň poděkovat politikům a sponzorům za jejich podporu. Díky jejich přičinění totiž malý spolek vyrostl na profesionální organizaci, která ročně pořádá kolem 800 dětských zápasů s účastí tří tisíc dětí.

Naše agentura podporuje řadu neziskových a společensky odpovědných projektů v rámci iniciativy #marketingpomaha. S Dětským futsalem spolupracujeme nejdéle. jsme rádi, že systematická PR podpora mládežnického sportu přináší nejen mediální zmínky, ale i nové zájemce a sponzory.

Petr Lesenský, zakladatel agentury Lesensky.cz

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram