Lomax vizuál 2021

Chystáme nový web pro Lomax a marketingový plán pro sociální služby Jihomoravského kraje

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
17. 8. 2021

Od léta začínáme spolupracovat s pěti novými klienty. Společnostem Lomax a Kodys vytvoříme nové weby, Jihomoravskému kraji pomůžeme s marketingovým plánem pro oblast sociálních služeb, Dvoru Králové nad Labem s novou vizuální identitou i komunikační strategií a brněnské firmě Hutira s marketingem a PR.

„Pro společnost Lomax, která je předním tuzemským výrobcem garážových vrat a stínicí techniky, zajišťujeme již šest let Public relations v Česku a nově i na Slovensku. Komplexní znalost klienta nyní využijeme i při tvorbě nového webu.“ 

Roman Kučera, CEO Lesensky.cz

Nový web zároveň připravujeme i pro firmu Kodys, systémového integrátora v oblasti logistiky, skladování a výroby. Během prázdninových měsíců naše marketingové oddělení také pracuje na strategii pro Jihomoravský kraj, jejíž cílem bude podpořit informovanost v oblasti sociálních služeb a v možnostech jejich využívání na jihu Moravy.

Výzvou pro grafické oddělení a PR tým pak bude připravit novou komunikační strategii a vizuální identitu pro Dvůr Králové nad Labem. 

Hutira idnes.cz zmínka PR kampan Lesensky.cz

Hutira využije PR 360

Pětici nových klientů uzavírá brněnská společnost Hutira, přední český dodavatel a výrobce zařízení z oblasti plynárenství, vodárenství a energetiky a lídr na trhu malých vodoměrných šachet.

Na základě provedené analýzy zaštiťuje agenturní tým pro klienta soubor aktivit z konceptu PR 360®, v němž maximálně prováže content marketing, sociální sítě, firemní brožury i PR kampaň. Mezi první výsledky spolupráce s Hutirou patří například nedávný rozhovor pro idnes.cz.

 

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram