Panelová diskuze PR Gang

Bez klišé a na rovinu zasvětíme studenty do světa PR

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
22. 3. 2017

Na brněnské Fakultě sociálních studií uspořádáme 4. dubna první panelovou diskusi PRgangu. Ten pod taktovkou zkušených mentorů studenty přibližuje reálným zakázkám v PR. Diskutovat o možnostech uplatnění v oboru budou odborníci z praxe i vysokoškolští vyučující. Vybraní studenti se tak dozví, co všechno práce píáristů obnáší a jak jít úspěchu naproti.

Akce bude rozdělena do dvou tematických bloků. „V prvním diskusním panelu se zaměříme na předpoklady pro úspěch v oboru public relations. Zájemcům poradíme, na čem zapracovat během studia a čemu věnovat pozornost i nad rámec povinných úkolů. V druhé části pak probereme současné možnosti uplatnění v praxi,“ dodává k programu Iva Procházková, která má přípravu akce na starosti.

PRgang spolupracuje s vysokými školami a experty z oblasti médií. Společně se snaží studentům nabídnout možnost vyzkoušet si práci pro skutečné klienty. Během prvního bloku své zkušenosti předají Barbora Bělíková a Tereza Fojtová ve společnosti vysokoškolských pedagogů Jaroslava Čuříka, Jana Tomandla a Filipa Hrůzy. Ve druhém bloku vystoupí Petr Lesenský z agentury Lesensky.cz, která projekt PRgang zastřešuje. Doplní jej Milan Kříž, Martin Pilát, David Kirš a Dita Brančíková.

Panelová diskuze s názvem ,,Máš na současné PR?“, je vyvrcholením cyklu přednášek na Masarykově univerzitě a Vysokém učení technickém a je určena pro všechny zájemce o public relations. „V průběhu jarního semestru jsme navštívili studenty na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity i na Podnikatelské fakultě brněnského VUT. Pozitivní ohlasy nás povzbudily k uspořádání další diskuse pro padesátku vybraných studentů. Akci s větší kapacitou pak chystáme na podzim,“ doplňuje za PRgang Iva Procházková.

Akce se uskuteční 4. dubna na brněnské Fakultě sociálních studií od 13:30 do 17:00. Diskusi bude moderovat Ondřej Aust, šéfredaktor Médiáře, který je mediálním partnerem akce. Z důvodu omezené kapacity je nutná registrace zde. Aktuální informace jsou dostupné na Facebooku. Více informací o projektu PRgang naleznete na www.prgang.com.

 

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram