Anděly oceněná Bára Poláková chystá klip ve vzduchu. S PR propagací spoléhá na nás

Anděly oceněná Bára Poláková chystá klip ve vzduchu. S PR spoléhá na nás

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
10. 3. 2019

Ke dvěma soškám z celkových třech nominací v hudebních Cenách Anděl si zpěvačka Bára Poláková připsala další úspěchy. V anketě Žebřík totiž nově získala ocenění za Zpěvačku roku. Ke všem úspěchům Báře moc gratulujeme, nejvíce však za andělskou kategorii Videoklip s jehož propagací pomáhala právě naše agentura. S Bárou jsme si plácli nejen na podporu propagace jejich dalších klipů, ale i vlastní značky oblečení.

Klip 2-8-5 byl první videoklip na světě natáčený prostřednictvím Instagramu. Právě po jeho propagaci jsme se Bárou domluvili na rozšířeném PR. Naše mediální podpora tak doplní Bářinu kompletní komunikační stategii. O strategii, značce i o našem příspěvku do světa marketingu v hudební byznysu si můžete přečíst v exkluzivním rozhovoru se zpěvačkou časopisu Marketing a Media.

Spolupráce s Bárou je rozhodně zajímavá. V dalším videu totiž bude zpěvačka proplouvat klipem připevněná na létacím stroji. Do klipu k písni Poď si zase pozvala snowboardistku Evu Samkovou.

Barbora Poláková jako čerstvá držitelka ceny Anděl.
Barbora Poláková jako čerstvá držitelka ceny Anděl.

PR u Báry se ale rozhodně netočí jen okolo hudby. Kromě dalších uměleckých aktivit se v poslední době hodně soustředí na merchandisign. Spolu se stylistkou Terezou Kytkovou vytváří vlastní kolekci oblečení od vest s připínacími rukávy, mikino-šatů až po tkaničky do bot. Kolekce je vyráběna v České republice a inspirována Bářinými písničkami.

"Navrhujeme oblečení, které na sobě má různé výkřiky z mých písniček a rozjelo se to tak, že to nestíháme. Je to skvělé, mám z toho velkou radost. Připravujeme letní kolekci, kolekci pro děti i pro muže." 

Barbora Poláková

V nedávném rozhovoru nám Bára prozradila také podrobnosti o filmu, který bude natáčet s režisérem a scénáristou Bohdanem Slámou. „Film bude černobílý a točený bez zvuku, který se bude později postsynchronovat. Scénář je inspirován skutečnými událostmi a zrovna moje postava opravdu žila. Příběh začíná v roce 1938 a končí 1952. Je o chudé vesnici v pohraničí, kde se část lidí hlásila k Němcům a část k Čechům,“ popsala Bára s tím, že že se těší na zkoumání a objevování dávného minulosti.

Nezbývá než dodat, že se těšíme na další novinky, o které určitě nebude při spolupráci s Bárou nouze.

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram