Brusel školení

Agenturní tým školil v Evropském parlamentu

Profile picture for user Daniel Zeman
Daniel Zeman
31. 8. 2023

Poslední srpnový týden jsme měli mimořádnou příležitost odborně zaškolovat v oblasti politického PR a marketingu, a to přímo v prostorách Evropského parlamentu v Bruselu. Tato zkušenost představuje nejen důkaz odbornosti agenturního týmu, ale také potvrzení naší významné pozice v oblasti tvorby a školení politické komunikace.

Během intenzivního dvoudenního školení v Bruselu jsme se zaměřili na klíčové aspekty politického marketingu a PR, které jsou nezbytné pro úspěšnou komunikaci a budování vztahů ve veřejném prostoru. Součástí školení byla kromě jiného tvorba předvolební strategie, rady a tipy pro komunikaci politických sdělení na sociálních sítích nebo tvorba vlogů.

Nabídnout jsme mohli i přímé zkušenosti jednotlivých zkušených lektorů Petra Lesenského, Daniela Dvořáka a Daniela Zemana, kteří už mají za sebou mnohé komunální, krajské, senátní, sněmovní, ale i prezidentské volby. Své poznatky pak předávají i v rámci projektu PR Akademie, kde jsou už vypsány termíny na podzimní kurzy komunikace ve veřejné správě.

Školení politické komunikace v Bruselu potvrzuje renomé agenturních odborníků a je rovněž důkazem toho, že kvalita naší práce a zejména dobré reference se mezi institucemi rychle šíří. Pevně věříme, že v rozvíjení naší expertízy v oblasti politického marketingu a PR budeme nadále pokračovat, a do Bruselu se zase vrátíme.