Lesensky.cz proniká do 5D kin, operativního leasingu | Lesensky.cz

Agentura Lesensky.cz proniká svou činností do 5D kin, operativního leasingu i ocelových hal

Profile picture for user Veronika Duchoňová
Veronika Duchoňová
19. 11. 2015

PR a marketingová agentura Lesensky.cz si během podzimu obohatila zákaznické portfolio o tři nové klienty. S návrhem marketingového plánu včetně následného outsourcingu činností uspěla u provozovatele největší sítě 5D kin v České republice a společnosti Borga, významného celosvětového výrobce montážních hal. Komplexní PR aktivity pak agentura nově zaštiťuje pro Arval CZ, lídra v oblasti financování a managementu vozových parků.

 „Nové klienty se nám daří oslovovat naším konceptem MARKETING 360®, který je založený na kombinaci moderního PR a nejefektivnějších marketingových nástrojů. Za jednu z našich významných konkurenčních výhod pak považuji schopnost pokrýt zahraničí, na což velké firmy samozřejmě slyší,“ konstatoval ředitel marketingu Roman Kučera.

 „Pro všechny tři naše nové klienty platí, že jsou špičkou ve svém oboru. V oblasti PR to určitě neznamená méně práce. Cílem bude nastavit a udržet vysokou odbornou kvalitu informací, zároveň však neslevit ze srozumitelnosti komunikace,“ doplnil Tomáš Skolek, ředitel agenturního PR týmu.

Více napsal: Mediář

Porada PR oddělení k novým klientům. Foto: Lesensky.cz

IMG_8406

Kontakt

Potřebujete pomoci
s public relations?

Využijte sílu konceptu PR 360®. Vybereme nejvhodnější nástroje a společně s vámi vytvoříme efektivní a funkční strategii.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram

Kontakt

Spojte se
s námi!

Využijte sílu konceptu PR 360®. Společně s vámi vytvoříme nový skvělý web, který podpoří váš brand i byznys.

+420 777 474 360 info@lesensky.cz

Nebo vyplňte kontaktní formulář

PR 360 diagram